Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik voltak már idén szóbelizn...

Akik voltak már idén szóbelizni emelt töriből, azoknak hogy sikerült? Mit húztatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen, tegnap. középkori kultúra :P
2012. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Milyen lett? Mit kérdeztek? Mesélj mindent hallani akarok!! :D
2012. jún. 8. 18:07
 3/19 anonim válasza:
ma voltam, Politikai pályák, Teleki. Szörnyű lett mert ezt nem tanultam meg, kisegítő kérdéseket kaptam. Igaz úgy kezdtem h akkor én így mennék is, nem felelek. :D (mert ez javító lett volna). De jófejek voltak, átmentem persze de a tavalyi jobb (mellesleg ugyanezt húztam tavaly...)
2012. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Tegnap voltam... keresztény egyházat húztam. Pazar volt... :D
2012. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És utolsó miket kérdeztek? Szerinted hogy sikerült?
2012. jún. 9. 16:03
 6/19 anonim válasza:
Egyház kiépülése, a hit terjedése, pogányság helyzete, császárok beleszólása a dologba. Hát nem tudom... a hangulat jó volt, mert a bal oldali tag oldotta a feszkót, folyton poénkodott meg röhögött. Ilyeneket kérdeztek, hogy cezárus papság xd... na arra nem tudtam, aztán 1-2 kérdéssel rávezettek. Kérdezték hogy miért pont a vasárnapot tették ünnepnappá a milánói ediktum után, mondtam hogy mert Jézus tesó akkor támadt fel, arra bólogattak, aztán kérdezték hogy milyen néven található meg az a város ma, amit anno Constantinus alapított. Azt elsőre azt se tudtam, tag elkezdett görögül meg törökül beszélni a város jelentéséről, azt akkor kinyögtem hogy Isztambul. Nem tudom milyen lehet... remélem az ötös megvan. Igazából csak az a cél, már nem kell sehova a töri xd
2012. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

XDDDD

jól vagy ügyes vagy akko grat. Am nem azt kérdezték mi az a cezaropapizmus? csak mert cézáró papságról még nem hallottam. Jézus tesó xd

2012. jún. 10. 13:55
 8/19 A kérdező kommentje:
vagyis jól van ügyes vagy, és cezárus papság xd
2012. jún. 10. 13:57
 9/19 Valentina17 válasza:
Kádár korszakot húztam .volt 30 percem felkészülni.írtam 4 oldal jegyzetet,meg olvastam a forrásból meg minden (szerencsém volt vele):)) kérdeztek párat aztán mondták hogy szép felelet köszönjük és ennyi:) ja és megkérdezték miért voltunk mi a legvidámabb barakk.
2012. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
cezáró, cezárus, cézár xd egyre megy, mert fogalmam se volt egyikről se :D
2012. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!