Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Műszaki menedzser diploma...

Műszaki menedzser diploma (Győr, Széchényi Egyetem) + minőségügyi szakmérnök szakiránnyal (Óbudai Egyetem 4 fél év), + egyetemi évek alatt tanfolyamok (auditor,8d, FMEA, Iso/ts 16949)?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 22:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Milyen esélyem van állást szerezni, ezeken a területeken? -beszállítói minőségirányitási mérnök -Minőségbiztosítási mérnök, MInőségügyi mérnök -Vevői Minőségügyi mérnök -Gyártástámogató minőségbiztosítási mérnök Előnnyel indulnék ezzekkel a képesítésekkel, egy gépészmérnök ellen?
2012. jún. 18. 22:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, kivéve, ha a gépészmérnök minőségirányítási szakiránnyal rendelkezik. Barátnőm például idegenvezető végzettségű angol-német perfekt és NPI minőségügyi mérnökként dolgozik.... Szerintem egy műszaki menedzserrel minőségirányítási szakirányon simán több esélyed van ilyen állásra,m int egy gépészmérnöknek.
2014. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!