Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol szóbeli érettségire...

Angol szóbeli érettségire hány percet adnak?

Figyelt kérdés
Ja és egyik ismerősöm mondja, hogy haverja annyit tudott mondani, hogy el tudta mondani, hogy My name is XY és a képről is csak kb. 2 mondatot tudott és átengedték. Létezik ilyen?

2012. jún. 19. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Létezik. Ha látják hogy tudod, és nem akadsz meg valamint nem ebből áll a feleleted hogy:

"Ööö...hát öööö...." akkor mehetsz is Isten hírével és átengednek :D

2012. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az kemény, remélem engem is átrugdosnak 10%-al és boldog leszek :D
2012. jún. 19. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyivel komolyan átengedték??:O De jó is lenne...én lehet mondjuk a képről se fogok tudni..:D

Am ha vmi szabadidős tevékenység van a képen akkor azt jelenti,h beszéljek a hobbimról, meg h mit szeretek csinálni?

2012. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én se tudom, azzal nyugtatgatom magam, hogy leérettségiztek már nálam hülyébbek is. :D
2012. jún. 19. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szabadidős tevékenység...Igen a saját hobbidról, de ha arról nem tudsz egy mukkot se mondani, akkor se ÖÖÖÖ-zz :) Hanem a képről beszélj :D:)
2012. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat mar nekem sincs sok..remelm birom ooo-zes.nelkul
2012. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én holnap megyek, nem akarok ööö-zni :D

de már rohadtul unom az összes tételt...

2012. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!