Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségin hány ember...

Szóbeli érettségin hány ember van egyszerre a teremben? Minimum-Maximum

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden tanár, 1-1 érettségi tantárgyból, a vizsgabiztos.

Nálunk velem együtt 5 osztálytársam volt bent. Meg néha benézett az igazgató.

2012. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 3-4 diák volt bent egyszerre, és vagy 5-6 tanár.
2012. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 5 diák velem együtt, több tanár kb 6-7 (vagy 8) az igazgatónő bent volt az elején aztán kiment, visszajött, megint kiment
2012. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És az osztály szét volt szedve mondjuk nyelv szerint vagy abc sorrendben mentetek be?
2012. jún. 19. 12:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg akik megbuktak valamiből azok előbb mennek be? Vagy utoljára?
2012. jún. 19. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk egy logikai rendszer volt kidolgozva, hogy folyamatosan haladjanak a felelések, de például a bukottaknak semmi közük nem volt ahhoz, milyen volt a sorrend, ahogy annak sem, milyen betűvel kezdődik a neved..

Teljesen véletlenszerű amire számíthatsz, esetleg annyi, hogy nálunk azok mentek az 1. nap, akik nem csináltak előrehozott érettségit semmiből, persze itt is voltak kivételek.

2012. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem nem első felelő leszek.
2012. jún. 19. 12:22
 8/11 anonim válasza:
Nekem előrehozott érettségim volt pár éve, tanév elején. Akkor az elején a bizottság bentvolt, elmondták a tudnivalókat. Utána mindenkit kiküldtek. Első voltam, húztam tételt, mire leírtam, addigra csak bizottság elnöke és angoltanárom maradt bent, de gondolom így nem szabályos.
2012. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Minimum három vizsgabizottsági tag és egy vizsgázó.

Ha vizsgáztatóból van kevesebb, akkor érvénytelen, ha vizsgázóból, akkor értelmetlen. Vizsgabiztos nincs az érettségin.

Maximum nincs. De 5-6 vizsgázónál több nem szokott lenni, mert az se túl értelmes.

2012. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vizsgáztatóból három-

Felelőből nálunk három volt egyszerre a teremben

2013. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!