Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átmehet így a szóbelin?

Átmehet így a szóbelin?

Figyelt kérdés
A barátnőm most érettségizik. A biosz és a magyar pontjait viszi tovább. Azt mondta, hogy a törit nem fogja megtanulni, mert csak elvenné a magyartól és a biosztól az időt. Különben is ott az atlasz és a forrás. Az írásbelije 70% lett. Össze tud annyit hozni így töriből, hogy ezt ne rontsa le vagy ne olyan sokkal? Segít annyit a forrás és az atlasz? De a 10% mindenképp megvan belőle?
2012. jún. 19. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
10%-hoz tuti elég.
2012. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

90 pontos a töri írásbeli, ha 70%-os lett neki, akkor 63 pontja lett neki.

A szóbeli 60 pontot ér, ha megakarja tartani a 4-est, akkor a 150-ből el kell érnie 90 pontot, és ebből ugye 63 megvan neki, azaz már csak 27 pontot kell szereznie.

Ami ugyan nem sok, de tanulás nélkül, forrásból és atlaszból szerintem nehéz összekaparni, de ha szerencséje van akkor meglehet...

2012. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a 10% meglehet, bármi is húz? Én ebben sajnos nem vagyok képben, mert csak jövőre érettségizek, 5 évfolyamosba járok..
2012. jún. 19. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
6pontot kell elérnie, azt simán összeszedi : )
2012. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a töri érettségin pont egy olyan tételt húztam, amiról gőzöm sem volt. MÉgis, forrásokból és a beszélőkémmel olyan jól megoldottam, hogy még javítottam is a jegyemen.

Szóval igen, simán meg lehet csinálni.

2012. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ma volt a szóbelim, a törihez nevetségesen sok a forrás de tényleg. lényegében onnan másolsz ki mindent. 10%ot tényleg csak az nem éri el, aki direkt meg akar bukni...
2012. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És magyaron? Ugye nyelvtannál legalább a pontok megvan adva egy pár, hogy mi legyen benne, vagy csak a tételcím?
2012. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!