Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a főiskolán minden vizsgám...

Ha a főiskolán minden vizsgám meg lett és csak szakdoga és államvizsga hiányzik, akkor hány félév a türelmi idő, amig megcsinálhatom őket? Abban az esetben, ha nem jelentettem be, hogy passziváltatni akarom magam.

Figyelt kérdés
Osztott képzésben, BA diplomáért folyik a küzdelem. :) 2010-ben tettem le az utolsó vizsgát, azóta nem foglalkoztam a dologgal (kjf).

2012. jún. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakran évfolyamfüggő is a szabályzat, ezért jobb, ha kikeresed magadnak a rád vonatkozót.
2012. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. egyébként azért kell fizetni, ha később akarok államvizsgázni? én párhuzamos képzésbe nyomok két szakot, az elsőbe bele csúsztatok, hogy egyszerre végezzek, de nyilván nem akarok egyszerre államvizsgázni két szakon.
2012. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, a nyelvvizsga

megvan ?

2019. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melyik suli -

ja, Kodolanyi

2019. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!