Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Reggel nyolcig meg tudok...

Reggel nyolcig meg tudok tanulni 20 oldalt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:

nem,

mert még most is itt ülsz, és a válaszokat várod, ahelyett hogy tanulnál.

2012. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel megtanulod az 1. oldalt, utána elfelejted, mikor tanulod a 2.-at, mert az anyagnak le is kell ulepednie.
2012. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, de valamennyi megragadhat, de mivel folyamtosan fáradsz, és közben gépezel (gondolom), ezért nem is figyelsz rá teljes mértékben, ezért megtanulni nem nagyon fogod tudni. Reggel 8-ig amúgy is még aludnod is kell, mert nem tudsz fent maradni ha tanulsz, mert nagyon fárasztó az agyadnak nappal is ennyi tanulás, nemhogy még éjszaka. :S Vizsgázol holnap valamiből?
2012. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Megpróbálhatod, de holnap, mikor teljesítened kell, akkor hulla leszel és egyáltalán nem garantált, hogy emlékezni fogsz arra, amire kell.

Másrészt, vizsga előtt 1 nappal már nem szabad tanulni.

2012. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még 100-at is! Én így toltam a vizsgáimat az egyetemen és meglettek (mérnöki karon)
2012. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én hülyeségnek tartom h elözö nap nem szabad tanulni. oké netanulj éjszaka ink aludj de elötte nap...ez olyan kifogásnak hangzik számomra h már nincs kedve. pedig akk még simán lehet hatékonyan tanulni...
2012. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
vizsgám lesz.és úgysem fogok tudni aludni mert hétfőn is vizsgám volt és az előtt sem aludtam.
2012. jún. 19. 23:51
 8/9 A kérdező kommentje:
de már feladtam.majd az augusztusi pótvizsgára megtanulom.
2012. jún. 20. 00:00
 9/9 A kérdező kommentje:
sikerült összemakognom egy hármast:D jó nagy mázlim volt.
2012. jún. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!