Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segély. Családi pótlék....

Segély. Családi pótlék. Iskolába járok, ősszel töltöm a 20-ik életévemet, jár a családi pótlék? Többi lennt. :

Figyelt kérdés

2012/2013. tanév lesz az utolsó évem, de ősszel már betöltöm a 20-ik életévemet. Iskolába azt mondta a titkáárnő, hogy csak addig jár a családi pótlék míg beNEM töltöm, azaz csak szeptemberbe kapnám. A magyar államkincstár honlapján pedig az van írva hogy : annak a tanévnek az utolsó napjáig jár,

amelyben a gyermek a 20. életévét,

LINK : [link]


Van nyomtatványunk amit vissza kell vinni a MÁKincstár irodájába. De ott se mondtad konkrét választ, hogy jár e a cslaádi pótlék, csak annyit mondtak hogy : "Függőben van a dolog..."

Ha esetleg nem járna, tud vki vmilyen fellebbezésben segíteni ?

(Anyukám egyedül nevel, munkanélküli.)



#segély #családi pótlék #családi pótlék 20-ik életév
2012. jún. 20. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen is középiskolába jártam igaz pár évvel ezelőtt és kaptam. Nem 23 éves korodig kapod na tanulsz középiskolában.
2012. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes. A fiam augusztusban töltötte a 20 évet,és ő már nem kap.Meg is kaptuk a levelet,hogy elutasították a családi pótlék igénylését. Nappali tagozatos diák,egyedül nevelem.
2012. jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg ebben is változtattak:

[link]

2012. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!