Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok semmit irodalomból...

Nem tudok semmit irodalomból és nyelvtanból sem. Van esélyem a kettesre?

Figyelt kérdés
Utálom mindkét tantárgyat. Egyszerűen nem tudom megtanulni őket. A matek írásbelim is jobb lett, mint a magyar, pedig a matekhoz is segg hülye vagyok.

2012. jún. 20. 00:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ja, és nem tettem hozzá: töriből kérdeztek egy csomó random dolgot a felelésem végén, és olyasmik is eszembe jutottak, amikről a szám kinyitásáig nem is tudtam, h tudom (pl. parainesis műfaja, meg még pár hasonló sz@r :D) xd
2012. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

ja, és ami még nagyon creepy, de tetszik: minden egyes rohadt évszám eszembe jutott (pl. nyelvtörténeti korszakok osztályozásakor, lexikonok kiadása, magyar nyelv hivatalossá tétele, etc., amikre olvasás közben nem is figyeltem)

Érdekes dolog az az agynak nevezett sejttömeg, ami az emberi buksiban burjánzik... :D Bár a biosz-kémia írásbelin produkált volna ilyen paranormális dolgokat. :(

Na jó, most már befogom xD

2012. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Mondta az igazgató is, hogy ne adjuk fel akkor se, ha nem tudunk semmit...

De hidd el, nekem semmi nem fog eszembe jutni. Holnap megyek.

2012. jún. 21. 18:32
 14/23 anonim ***** válasza:

Azért ezt ne mantrázd be magadnak :(

Átolvastad legalább egyszer a tételeket? Ha igen, akkor félhetsz nyugodtan a haláltól, egy egészséges mértékű stressz rengeteget segít :D

Ha nem, akkor idegeskedés helyett ülj neki, legalább az irodalmaknak (20 tétel egy este alatt 1x átfutható, még aludni is marad időd)

Jó, hát nyilván nem látom, milyen a valós tudásod, csak azt tudom, h érettségi előtt én is azokat mondogattam és hittem, amiket most te :D

De b@sszameg, ha holnap mész, akkor a kérdés feltevésekor még előtted volt több, mnit 2x24 óra a készülésre O_o' Remélem megpróbáltad kihasználni...

van amúgy tétje az érettségidnek? Mert ha nincs, akkor végül is tényleg nyugodtan lexarhatod, egy 2-est (5 pontot, v mennyit xD) merevrészegen is össze lehet hozni, ha mondasz 3 épkézláb mondatot :D

Amúgy meg miért lógsz a gyöxi-gyaxin vizsga előtti napon (ha számít az eredmény)? Jó, igaz, nem vagyok az anyád, h számon kérjem rajtad, de azért sanszos, hogy nem veszed túl komolyan a tanulósdit xD

2012. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

hú, de idegesítő a stílusom... ne haragudj miatta, azért van, mert még mindig tart az eufória x)

Remélem, holnap te is hasonló állapotban jössz majd ki a sulidból :D

ha nem sikerül jól, de azért átmész, akkor is örülhetsz a szünetnek ;)

2012. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hajrá holnap, szorítok neked ismeretlenül is! :)

Majd azért írd meg, ha végül jól sikerül :D

2012. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
hoppá, már péntek van, akkor sok sikert mára xP
2012. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Na hogy ment? :)
2012. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hogy ment? Írtam már ide én is. Ma érettségiztem, el sem hiszitek, hogy mekkora "mákom" volt! Kihúztam a háromból két olyan tételt, ami a legjobban ment. Soha, de soha életemben nem volt még ilyen téren szerencsém.

Remélem jól ment neked.

Sok sikert azoknak is, akik az elkövetkező napokban lesznek. Csak ügyesen és, ha nem is tudok, akkor is nyökögj valamit, csak lássák, hogy próbálkozol. :)

2012. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Meglett minden. :D

Annyira örülök neki! Tök simán ment az irodalom meg a nyelvtan is.

2012. jún. 22. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!