Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiszámolni az...

Hogyan kell kiszámolni az érettséginél?

Figyelt kérdés

Ha valaki mondjuk 20 pontot ér el, szóbeli az 33 (tegyük fel angol) és egy jeggyel jobbat szeretne?

Sose értettem ezt a számolósdit..:SS

Kérlek segítsetek és ez csak egy példa volt..


2012. jún. 21. 14:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint az egy jeggyel jobbat azt úgy értem, hogy hogyan tudja kiszámolni, hogy hány pont kell hozzá?
2012. jún. 21. 14:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Összeadod az írásbelin és a szóbelin elért pontodat. Ez max. 150 lehet. Ahhoz hogy megkapd a %-ot az összpontszámot le kell osztani 1,5-tel. Ekkor lesz X%-od. A jegyeket 20%-onként adják.
2012. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi

azt nemm tudod infón mennyi az összpontszám szóbelinél?

2012. jún. 21. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Infóból 120 az írásbeli, 30 a szóbeli

(bár vicces hogy infóból érettségizel de google-t nem tudod használni)

2012. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom használni a google-t de most egyszerűbbnek láttam ide kiírni a kérdést nem tudom mit kell mindenbe belekötni
2012. jún. 21. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kötöttem bele, mert nem értem miért egyszerűbb ide beírni hogy hány pontos az infó szóbeli és várni mint ugyanezt beütni google-ba és azonnal kiadja, nem kell kategória és kulcsszavakat sem.
2012. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!