Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki, aki szeptembertől a...

Bíbíbí kérdése:

Valaki, aki szeptembertől a SZÁMALK-META suliban, gyógypedagógiai asszisztensként kezd?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A szamalk az egy szar! Átverős és lehúzós.
2012. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia!

Én is a metába jelentkeztem bár a pénzügy szakra :))

2012. jún. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Látom a lehúzós kommentet mindenhová beírtad. Nagyon ügyes vagy! Egy magániskolában félévente 25 000-30 000 Ft szerintem nem lehúzás. Főleg, hogy előre lehet tudni.


De a lényegről: gyógypedagógia szakon zse-ni-á-lis tanáraink vannak. Nem csak tanítanak, hanem gyakorló szakemberek. Igazi tyúkanyó típusok. Az osztályközösség összetart, iskolán kívül is eljárunk. Nagyon fontos, hogy nem csak tanteremben tanulunk, hanem külsős szakmai gyakorlatokon is részt veszünk. Ez nagyon fontos, mert itt tényleg látod, hogy neked való-e ez a szakma.


Én nagyon ajánlom a Metát, rendkívüli hely, nekem nagyon bejött.

2013. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon színvonalas képzés!
2013. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!