Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel? Valaki segítene?

Diákhitel? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgősen pénzre lenne szükségem. Pár hete becsapott villám az albérletembe, majd utólag kiderült nem fedezi a biztosítás az én káromat (számítógépem, nyomtatóm ment tönkre). tandíjamat be tudom fizetni augusztusban, de a gépre szükségem lenne. Teljes kész, nem érné meg javíttatni. Gondoltam felveszem a diákhitel1-et, miután az szabad felhasználású. Anno nézegettem, és nem volt megszabva érték. Most maximum 250ezret vehetek fel. Régen, ha jól tudom egyszerre felvehettem akár több félévre is, most viszont csak félévente utalnák. Aki otthon van ebben a témában magyarázza el nekem.
2012. jún. 22. 09:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!