Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha még nem végeztem a fősuliva...

Ha még nem végeztem a fősulival (1 félévem van, de csak 1 napot vesz igénybe hetente), attól jelentkezhetek a munkaügynél?

Figyelt kérdés
A hét többi részében ugyanis szeretnék dolgozni. Pályakezdő vagyok, kaphatok így Start-kártyát?

2012. jún. 22. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy ha nappali tagozatos vagy, akkor nem... Legalábbis mindenféle szociális támogatásért (pl foglalkoztatást helyettesítő támogatás, meg ilyenek) nem folyamodhatsz, akkor sem, ha gyakorlatilag egy héten csak egy órát vagy iskolában. :( Hogy a Start-kártyával mi a helyzet, nem tudom. Én levelezős vagyok, úgy kaptam.
2012. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh, desz*r. :( Na majd holnap úgyis bemegyek a munkaügyre, majd megkérdezem... Azért köszi!
2012. jún. 26. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!