Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? (részeletek alul)

Mit tehetek? (részeletek alul)

Figyelt kérdés
Óvónő vagyok 35 éve 20 éve jelenlegi munkahelyemen vezető és óvónő és kiakar fúrni a polgármester.Amire természetesen a kisébbséget hasznlja fel és azt hogy nem lehet velük birni.Történt ugyan két elenségeskedő kisebbségi család harcából kivették gyerekek is a részüket a WC-ből 2-en délelőtt/délutánokon 1edül vagyunk oviba és lehetetlen ennyi fele figyelni illetve ilyen dolgokra is ha ottvagyok melette is megtépi.Egyik kisebbségi anya (lányom lehetne bőven) rámtámadt,de lefogtam kezét feljelentést nem tettem (több szemtanú is volt dajkán kivül a családja persze őt védi).Másnap már összevissza hazudozott hogy rátámadtam és alkalmatlan vagyok óvónői képesitésre.Másnap már a cigányönkormányzati elnök is ezt feszegetette (8 általánost el nem végezték mégis olyan kérdéseket tettek fel amik egyértelmű tudatosak szóval polgármester bent van mivel látták többen is reggel beszélni vele aki telefonját persze nem veszi fel.) Feljelentést tettem aztán rendőrségen és mostmeg félek mivel bírósági ügy lesz mivel közalkalmazott vagyok.És egyrész mitévő legyek hogy munkahelyemet el ne kelljen hagynom mivel munkahelyem szeretem még ha páran nagyon buták is és ne úgy kelljen munkába mennem hogy rettegjek mikor támad rám illetve mivel tudnám megvédeni magam hatásosan ha erre kerül sor rendőr aztmondta bármivel megvédhetem magam.Előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat.

2012. jún. 22. 17:39
 1/1 anonim válasza:
Első lépésként írd le érthetően, hogy mik történtek, mert így most enyhén olyan, hogy mivaaaaaan?!
2012. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!