Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elhasználtam két passzív...

Elhasználtam két passzív félévem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Most kaptam értesítőt, hogy elhasználtam mindkét passzív félévem, lenne értelme újra beiratkozni? Nem vonatkoznának rám a halasztás miatt ezek az új hülye oktatási törvények?

Ill. egy tárgyam maradt, mi van ha nem indítják?


2012. febr. 17. 12:57
 1/6 bensdorp ***** válasza:

Nem vonatkoznak Rád az új szerződések, mivel már van jogviszonyod a felsőoktatási intézménnyel, ahova jársz.

Ha nem indítják, vegyél fel egy választható tárgyat, amivel kihúzod a köv. félévig, amikor felveszed az utolsó kötelezőt. Ha 2 félév alatt mindezt megcsinálod, és még van is 2 államilag támogatott féléved, akkor fizetned sem kell.

2012. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy felvehetek olyan tárgyat, ami nem az én képzésemhez tartozik, mert ez főiskolai szakképzés, nincsenek ilyen jolly joker tárgyak,

mondjuk, hogy A-Y-ig mindent felvettem már és megcsináltam, már csak Z maradt

2012. febr. 17. 14:50
 3/6 bensdorp ***** válasza:
Szabadon választhatót más intézményben is felvehetsz.
2012. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt nem értem
2012. febr. 17. 15:30
 5/6 bensdorp ***** válasza:
Át lehet hallgatni más felsőoktatási intézményekbe, felveheted a tárgyaikat szabadon választhatóként. Érdeklődj ennek módjáról a dékáni hivatalotok tanulmányi osztályán!
2012. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszi
2012. febr. 17. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!