Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén ballagtam és nagyon...

Idén ballagtam és nagyon hiányzozni fog pár tanár. Nem akarok tőlük elvállni. Ti tartjátok a kapcsolatokat a volt gimis tanáraitoktól?

Figyelt kérdés
Eléggé a magam alatt vagyok, mert kettő tanárt nagyon megszerettem..

2012. jún. 22. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. A mi volt osztályunkból jó néhányan (beleértve engem is) tartjuk a kapcsolatot a gimis tanárokkal, főleg azokkal, ahogyan te is mondtad, nagyon megszerettünk és nagyon jó fejek voltak velünk (értsd: szigorúak, korrektek, és tanítottak is keményen). Oszifőnk nem tartozott ebbe a csoportba, vele is évente 1-2x találkozunk, de a töri; kémia; fizikatanárokkal mondjuk évente akár 10x is.

Nem szégyen meglátogatni őket, jól esik nekik is, pláne ha szeretted is a tantárgyat amit tanítottak.

2012. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Www.facebook.com
2012. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pl. a magyar tanártól semmiképp se válj meg!
2012. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

fuuujjjmár -.-'

fogadd el hogy VÈGE

b+

a ballagók 99%-a zorbatàncot jár hogy befejezte a középiskolát te me eg vissza akarsz menni..nem értelek. 1000x jobb emberekkel fogsz a jö vőben együtt lenni mint gimnàziumi tanárok....

2012. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó, hogy ennyire megszeretted a tanáraidat :) Sajnos ritka manapság az olyan pedagógus, akire szeretettel gondolnak vissza a diákjai. Bármikor visszamehetsz beszélgetni velük, biztos örülnének neki.
2012. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is fogom. Nagyon jó tanáraim voltak, a matek óra már most hiányzik :(
2012. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mennyi abberált o_O én örülök hogy elhuztam onnan xD nem hiànyzik se a magyartanár a matekóra meg pláne
2012. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
attól még nem lesz valaki aberrált, hogy megszereti a középiskolai tanárait... nekem is nagyon hiányozni fog 1-2 tanárom jövőre, hogyha elballagok és szerintem majd vissza fogok menni párszor a suliba találkozni velük :)
2012. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!