Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan szülő köztünk aki...

Van olyan szülő köztünk aki az ötödikes v. hatodikos gyerekével együtt tanulja a történelmet, mert egyedül nem tudja megtanulni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 15:32
 1/7 reptoid ***** válasza:
A gyerek vagy a szülő nem tudja megtanulni?
2012. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a gyerek.
2012. jún. 23. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert? Mit szeretnél?
2012. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Benne van a kérdésemben, érdekel van -e más is ilyen helyzetben és hogy boldogulnak ezzel a tantárggyal.
2012. jún. 23. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni. Nincs vele semmi gondunk. Mit nem tud a gyereked?
2012. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szó szerint nem tud tanulni.

Legalábbis ezt.


De pl. irodalomból könnyen megtanulja a verseket és a meghatározásokat, hát természetismeret se egyszerű de abból is 4-es. A történelem nem megy, kettes volt belőle most ötödikbe. Az ókori neveket nehezen jegyzi meg, az eseményekben nem látja az összefüggést ilyen problémák vannak.

Szeretnék tanácsot kérni vagy valami tanulási módszert.

2012. jún. 23. 15:46
 7/7 anonim válasza:
Én most 7.es vagyok es nem tudtam megtanulni a történelmet se szülővel se nélküle nálam meg van oldva annyival h örülök a 2-esnek
2016. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!