Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék modell lenni, de...

Szeretnék modell lenni, de sajnos nincsen pénzem. Ha ilyen helyzetbe vagyok akkor is lehet? Valamilyen modellügynökség segítsen! (17 éves lány)

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá pénz. Ha megvan hozzá az alakod, és a rátermettséged. Menj el jó ügynökséghez, ha látják benned a lehetőséget, akkor ingyen is megcsinálják a képeket, vagy pedig később ledolgozhatod az árát.
2009. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és tudsz valami ügynökséget segítenél nekem?? küldenék képet h szerinted lehetne e lehetőségem jó?
2009. júl. 7. 10:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor a többi csak úgymond beetetés? Én nemegy ügynökségen voltam, és mindenhol azt mondták, hogy nagy jövőm lehetne a szakmában. A legtöbb helyen azt is felajánlották, hogy a díjnak a felét elengedik, de mi még ezt sem engedhetjük meg magunknak. Akkor ez csak beetetés, hogy kaparjuk össze a pénzt? Nekem egy ügynökségen azt mondták, hogy a legtöbb tehetséges/jó adottságokkal rendelkező lányból ezért nem lesz modell, pedig akár a legtehetségesebb is lehetne... Akkor hogy is van ez?
2009. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ahhoz valami nagyon különlegeset kell meglátniuk benned h.szinte ingyen,az ügynökségek segítsenek.(ha nincs pénzed.) egy profi portfólió nem olcsó, mulatság...próbálkozz modellversenyeken,ha ott felfedeznek,akkor sok támogatód akadhat..ez már fél siker.
2009. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi (gondoltam hogy minden pénzen múlik csak próbálkoztamhogy hátha van olyan h majd később ledolgozom.)
2009. júl. 7. 12:42
 6/12 anonim ***** válasza:
küldjél privát levelet, és képet....tudok segíteni....
2009. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah én voltam az első :D
2009. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
bocsi de nem zom h hogy kell képet ee mailben nem jó lécci add meg az e mailedet és akkor küldöm
2009. júl. 7. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:
nellyem@freemail.hu
2009. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A modellügynökségek nagyon nagyon nagy lehúzások. Csak azért nem linkelem be az egyik modellügynökség honlapját, mert nem vagyok ekkora féreg, hogy másokon röhögjek, de olyan emberek vannak ott, mint "modell", akik szegények... Hát, fogalmazzunk úgy, hogy akinek megvan minden fontosabb testrésze, vagy legalább egy-kettő van belőlük, az már bekerülhet. Dolgoztam egészen egy napot egy ügynökségnél (annál a bizonyos névváltoztatós-átb*szósnál) mint hostess, de annyira borzasztó nézni, ahogy átvágnak, és lehúznak embereket, hogy se puszi, se pá, leléptem tőlük. Próbálkozz, ha pont belefutsz egy-két ilyenbe, de jegyezd meg, ahol 120-150-200 ezreket elkérnek, az biztos, hogy kamu. Utána meg nem tehetsz semmit, amikor évekig vársz, hogy hátha lesz munka, mivel nekik nem kötelességük foggal-körömmel munkáért harcolni neked.
2009. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!