Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozati témával kapcsola...

Szakdolgozati témával kapcsolatos probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A konzulensem témái nem tetszettek, ezért már korábban beszéltem a gyakorlati vezetőmmel, hogy segítsen Ő témát választani. Olyan témám van, amiben a gyakorlati vezetőm tudna csak segíteni, de a probléma az, hogy rettenetesen összevesztem vele és látni sem bírom, de Ő sem engem. Van esély, hogy másik, teljesen eltérő témát válasszak magamnak a konzulensem kínálatából az után, hogy már hetekkel ezelőtt leadtam az eredeti témám?

Nagyon nagy gondban vagyok és nem tudom mit tehetnék.



2012. jún. 23. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Van, igen meg lehet változtatni.

Van ahol van erre formanyomtatvány is.

2012. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megváltoztathatod a témádat persze.Ennek lesz valamennyi költsége is,azzal számolj.
2012. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, a költség most nem is számítana, mert nem tudok mit csinálni. Köszönöm szépen!
2012. jún. 24. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!