Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlati felvételi, elbeszél...

Gyakorlati felvételi, elbeszélgetés. Milyen ruhában szokás menni?

Figyelt kérdés
Mint érettségire, fekete-fehér? Vagy elég valami csinosabb, esetleg egy normálisabb farmer-normális, igényes felső + cipő is megteszi?

2012. jún. 24. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

hú nem 2-án mész véletlenül?

amit leírtál, az jó lesz! :)

2012. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyek, és kissé ideges vagyok, legalább a megjelenésemmel jó benyomást szeretnék kelteni, ha már az anyaggal nem fogok tudni. :D Tehát szerinted a szimpla, "csinos, utcai" viselet is oké? Főiskoláról van szó.
2012. jún. 24. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát a színeket azért ne vidd túlzásba. szolídan csak.

én fekete nacit veszek fel, farmer. elegánsabb cipő, felülre még nemtudom.

én 2-án megyek, de én jobban félek magától a beszélgetéstől. :D

2012. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
fekete nadrág vagy szoknya ,és halványabb színű blúz vagy felső sztem :)farmerba nem mennék.
2012. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is félek a beszélgetéstől, pont azért, mert foggggalmam sincs, mit fognak kérdezni. Autodidakta módon készültem rá otthon, semmi tanár, semmi fakultáció, márciusig dolgoztam is, és a főiskola sem volt túl közlékeny, hogy körülbelül mire számítsak, úgyhogy kissé feszült vagyok. ><

De azért köszönöm a gyors válaszokat, bocicsoki2, sok sikert másodikára! :)

2012. jún. 24. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:

nem egy helyre megyünk am? :D

köszi szépen, neked meg holnapra!!!! :)

2012. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennek a szaknak holnap és holnapután lesz a felvételije, Kaposvár, úgyhogy kétlem. :S :D
2012. jún. 24. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Én semmiképp nem mennék farmerban, szerintem válassz valami elegánsabb öltözéket! :)


Nem muszáj leragadni a hagyományos fekete nadrág/szoknya és fehér blúz párosnál, más összeállítás is lehet alkalmibb, szolidabb, felvételire megfelelő öltözék. :)

Fehér blúz helyett választhatsz valamilyen halvány, szolid blúzt vagy csinos felsőt (pl. barack, bézs, halványkék stb.), vagy fekete nadrág/szoknya helyett sötétkék, szürke stb.


A lényeg, hogy összességében visszafogott, elegáns megjelenésed legyen. Szerintem ebbe a kategóriába nem tartozik bele a farmer nadrág.

17/L

2012. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rajz felvételire mész? Nem kell kiöltözni. Farmert, bármit vehetsz fel.
2012. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!