Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen Budapesten egyetemistán...

Milyen Budapesten egyetemistának lenni?

Figyelt kérdés
Milyen a fővárosban a diákélet? Egy vidéki egyetemvárosban tényleg jobb a diákélet, közvetlenebbek az emberek, könnyebb barátkozni? Budapest nem túl rideg, ,,rohanós" hely egy egyetemistának?
2012. jún. 25. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pont a fővárosban van igazi diákélet, ahol nem egy-két klub van csütörtök-pénteken, hanem mindig találsz valami izgalmasat. Barátkozni meg mindenhol könnyű, ha nyitott vagy. Sőt, tapasztalataim szerint Budapesten könnyebb.
2012. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ühüm... Köszi. Egyéb vélemény?
2012. jún. 25. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon sok ismerősöm nem szerette. Sokan jöttek át Szegedre, mert itt szinte a legjobb a diákélet, meg maga a város is úgy van kialakítva és azt mondták ezerszer jobb, pestet utálták. De nem mindenki egyforma, vannak főváros mániások, akik szerint vsak az a jó, de van aki nem ennyire korlátolt
2012. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
vsak?
2012. jún. 25. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Jah, hogy buta is vagy és nem tudsz 1 betű elírása miatt elolvasni egy szót. Akkor nem szóltam, menj Pestre, neked jó lesz az.
2012. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pest nagyobb, de más egy egyetemvároshoz (pl Szeged) képest, mivel arányában ugye kevesebb a diák, így nincs akkora pörgés, csak a szűkebb belvárosban. És ugye 8-9. kerület nem a legbiztonságosabb este, az aluljárókról nem is beszélve. Nagyobb a pezsgés, de emiatt a veszély is.
2012. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Budapesten nagyon könnyű barátkozni, nyitottak az emberek. Nem tartom magam túl szociális lényre, de sok új barátot találtam, pedig nem "erőltettem meg magam" :D


De szerintem nagyok a szélsőségek is...és sok embert elmámorít a hirtelen szabadság és páran elindulnak lefelé a lejtőn...

2012. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a durva, hogy pesti vagyok, de még én se tudom... :D
2012. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!