Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miket kell még elküldeni az...

Fuuton kérdése:

Miket kell még elküldeni az egyetemre?

Figyelt kérdés
Egyetemi jelentkezésnél el kellett küldeni a jelentkezési lapot, de még valamilyen papírokat, dokumentumok fénymásolatát még el kell küldeni, csak azt nem tudom miket, és hova? (Miskolci egyetem Gépészmérnöki karra jelentkeztem)
2012. jún. 30. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
felvi.hu
2012. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
középiskolai bizonyítvány másolata, érettségi másolata, pluszpontot igazoló dokumentum(ok) másolata... de egyébként rajta volt a jelentkezési lapon minden, meg mindenféle könyvben le van írva, sőt a felvi.hu-n is...
2012. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Ugye te most viccelsz?
2012. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A-a
2012. jún. 30. 15:35
 5/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Oó. Vége az érettségi fáradalmainak, te meg unatkozol, és szórakozol szegény segíteni akarókon. Ha komolyan vennélek, azt mondanám, hogy ha az egyetemre küldted a jelentkezési lapodat, akkor már mindent elintéztél:)
2012. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sajnos teljesen komoly volt a kérdés.

Kitűnő voltam suliban is, és az érettségim is az lett...

2012. jún. 30. 19:33
 7/15 anonim ***** válasza:
egyre inkább azt érzem, hogy egy IQ tesztet is el kellene végeztetni az érettségizőkkel....
2012. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Kitűnő voltam suliban is, és az érettségim is az lett..."


innentől kezdve csak szórakozik a gyerek, ha ilyet kérdez. :-)

2012. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nálunk még a leghülyébb ember is meghallotta azt amit több hónapig szajkóztak a suliban (+interneten).
2012. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Vegyétek már észre, hogy szórakozik. Minden tiszteletem a Miskolci Egyetemé, de tavaly 270 pont volt a gépészmérnök ponthatár, szín kitűnő oda nem jelentkezik, hacsak valami nagyon nyomós indoka nincs.
2012. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!