Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a lányomat...

Hogyan tudnám a lányomat felkésziteni matek pótvizsgára? (lent folyt)

Figyelt kérdés
Ö egész évben nem nagyon tanult(magántanuló volt) és én már nem nagyon emlékszem ezekre tanárra nincs pénzem.Valami jó ötlet?
2012. jún. 30. 12:49
 1/10 anonim válasza:
72%
kérd el a tankönyvét, kérdezd meg hogy miből írnak, mondd meg neki hogy tanulja meg utána kérdezd ki..
2012. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Tankönyvek alapján meg beszélj az iskolában a tanárjával hogy esetleg tudna e ingyen vagy olcsóbban vállalni pár órát hogy legalább megadja hogy mik lesznek vagy a lényeget elmagyarázza. Én amikor 9. be buktam nekem sem volt pénzem külön tanárra az ottani matektanáromhoz jártam be 2 hetente órákra elmagyarázta mik lesznek adott listát hogy mit fog kérni és hogy ezekből gyakoroljak majd.
2012. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Késő bánat,eb gondolat. Év közben kellett volna kapálóznod,nem megvárni,hogy megbukjon.Nincs egy felsőbb éves barátja,aki segíteni tudna neki?
2012. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
én még nem próbáltam, de sokan dícsérik: matekmindenkinek.hu garancia is van! most akciók is vannak, sztem max 100 huf/ tananyag
2012. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
amúgy miért magántanuló a lányod? ő is egy kamumagántanuló?
2012. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a sok negativ hozzáállást.A sok érdeklödönek vesebeteg a lányom azért magántanuló de ez mindegy nem?!Nem ez volt a kérdés nem tudom mért ilyen negativak az emberek sajnos az iskolai matek tanár nem ér rá de oda adta mit kell tanulni az elmélettel semmi gond csak a gyakorlattal.
2012. jún. 30. 19:22
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
ha az elmélettel nincsen semmi gond, akkor nem tudom, hogy hogyan bukott meg, mert ha az elmélettel minden rendben van akkor az elmélet alapján legalább egy gyönyörű hármast tudott volna produkálni.
2012. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a tanárnőnek ez nem elég mert a szabályokat nem tudja alkalmazni.
2012. jún. 30. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem - ennyi év távlatából - Te csak összezavarnád a lányodat, ami így pótvizsga előtt nem lenne jó. Persze, azt is megértem, hogy nincs erre pénzetek. Barátai gondolom vannak, régi osztálytársak stb., próbálj beszélni valakivel, hátha segítene a lányodnak.


Persze, az is kérdés, hogy hanyadik osztályos pótvizsgára kell felkészülni, bár állítom, hogy fel lehet mindegyikre készülni még egyedül is.

A legjobb, ha olyan feladatgyűjteménye van, amiben benne vannak a megoldások is, így tudjátok ellenőrizni. Ha középiskolás mindenképpen ajánlom a függvénytáblázat használatát. Nagy probléma, hogy sok tanár nem használja rendszeresen az órákon, így a diákok nem tudják használni (mert sajnos annyi eszük sincs, hogy megnézzék a tartalomjegyzékben, hogy mi hol van). Ez pedig nagy gond, hiszen az érettségin használható a fg.táblázat, nagyon sokat segít, márha tudják használni. Ebben rengeteg képlet benne van, ha valaki tanul és gyakorol, akkor ez alapján meg kellene, hogy tudja oldani a feladatokat.

2012. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szia ha középsuliba jár akkor youtubeon rengeteg tananyag fentvan pl http://www.youtube.com/watch?v=kaDVjUPoyI0&feature , de rengeteg csatorna van ami matekkal foglalkozik ... csak írd be a lecke nevét a keresőbe és tuti dob ki valamit :) énis ezekkel készülök most pótmeccsre
2012. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!