Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanárok, tanítók! Hogy érdemes...

Tanárok, tanítók! Hogy érdemesebb felkészíteni egy diákos 6 osztályos gimnáziumra? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó eszű srácról van szó. Felvételi feladatsorokat töltünk ki. Eddig együtt oldottuk meg a feladatokat, ha elakadt, rávezettem a megoldásra, ha valamit rosszul írt, azonnal szóltam és kijavítottam.

Majd megpróbálta kitölteni időre, önállóan, és elég rosszul sikerült. Figyelmetlenségből adódóan veszített rengeteg pontot.


Hogy érdemes tovább gyakorolni? Töltse ki a feladatlapot egyedül és utána ellenőrizzük, vagy együtt rágjuk át a feladatokat?


2012. márc. 28. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha figyelmetlenség miatt veszít pontokat, akkor arra kéne felkészíteni hogy az idejét be tudja rendesen osztani és ellenőrizze a feladatokat amikor végzett. Szerintem az segítene, ha kitöltené a feladatlapot és megmondanád, hogy Xperce van rá és át is kell néznie, ebből látod, hogy kapkodás okozza a hibát, vagy nem nézi át rendesen...
2012. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kapkodás okozza, viszonylag hamar végez a feladatokkal. Át is nézi őket, de nem veszi észre a hibákat. Ha utána rámutatok, akkor viszont egyből mondja helyesen (itt főleg nyelvtan és matek feladatokról van szó).
2012. márc. 30. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Oldjatok meg sok számtani feladatot. A hatása nem fog azonnal látszani. Ezt tapasztalatból mondom. Én heti egyszer szoktam menni plusz matekra. Már egy éve csinálom és látom, hogy fejlődtem, és van amikor észre veszem a hibáimat egyből, de van amikor nem. Mikor megcsinál egy számtani feladatot, nézd át és ne mond meg, hogy mi a hiba. Újból nézesd át vele, hogy észre vegye a hibáját.Remélem tudtam segíteni valamennyit. :)

15/L

2012. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!