Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezúton szeretném segítségeteke...

Panduss92 kérdése:

Ezúton szeretném segítségeteket, tanácsotokat, véleményeteket kérni, abban a kérdésben hogy az anglisztika szakot vagy a turizmus szakot válasszam? Tudom nem ti döntitek el helyettem, csak a tanácsokra, véleményekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Turizmus, anglisztikára mostanában elég sokan mennek.
2012. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Turizmusra is rengetegen mennek.. Mérlegeld azt, hogy az előző években hol mennyi volt a ponthatár, neked hány pontod van illetve hova hány embert vesznek fel. Sorrendet akarsz módosítani vagy csak jövőre fogsz felvételizni?
2012. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából a turizmust választanám,mert az szimpibb,csak fizetős... igaz meg tudnám fizetni,de mellette folyamatosan dolgoznom kellene dolgoznom,hogy a többi kiadást fedezzem. De mind a kettőre megvan a pontom,ha minden igaz.
2012. júl. 2. 10:59
 4/8 A kérdező kommentje:
nagy dilemma...
2012. júl. 2. 11:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Még arra lennék kiváncsi hogy szerintetek melyikkel lehetne jobban elhelyezkedni?
2012. júl. 2. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
egyik se jobb a másiknál, mind kettő túltelített... én személy szerint anglisztikára jelentkeztem mert nyelvekkel szeretnék foglalkozni, ezután gazdasági szakot fogok elvégezni, szakfordító, tolmács, de akár tanár is lennék, nem riaszt vissza egyik sem. turizmus nagyon güris és sajnos a kapcsolatokon múlik minden. de egyébként bármelyiket is választod, annyit fog érni, amennyit TE kihozol belőle. mennyi pontod van? :)
2012. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóképp,és egyetértek az utolsó mondattal is!

Köszönöm szépen a véleményeket!

397,és remélem ez elég lesz...

Mennyi pontod lesz?

2012. júl. 5. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 455 lesz
2012. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!