Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hátrányos helyzetűek, akik...

Hátrányos helyzetűek, akik felsőoktatásba jelentkeztek! Ma sem jött még a regisztrációs csomag?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi ez a regisztrációs csomag? Mit tartalmaz?
2012. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak egy papírt az adataidról - egy kötelező szintű visszajelzés. A normál jelentkezők májusban megkapták, a hátrányos helyzetűeké késik..
2012. júl. 2. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már rég betelefonáltam volna nekik. Mindjárt július 10. és lejár a határidő.
2012. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg a postásnál is rákérdezhetnél nem-e jött valami leveled, csak mondjuk nem jó helyre dobta.
2012. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megtörtént, igazából azt mondták, majd jön. Meg ahogy néztem, más hátrányos helyzetűnek sem jött még, ezért kérdem.
2012. júl. 2. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem sem érkezett még meg :/
2012. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12:00 vagyok ezt most találtam egy kérdésnél:


"Még nem, ma direkt egy haverommal felhívtuk őket és mindkettőnknek azt mondták, hogy csütörtökig megkapja mindenki :)"

2012. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem ma küldtek e-mailt, melyen ez áll:

Tisztelt Érdeklődő!

Semmi ok az aggodalomra. Ön a hátrányos helyzet igazolásának elbírálása miatt nem kapott még regisztrációs levelet. A csomag postázása folyamatban van, a megérkezésig szíves türelmét kérjük.

Amennyiben az ügyben további kérdései vannak, kérem, az előzményeket is fűzze hozzá új üzenetéhez.

2012. júl. 3. 13:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak ha pótolni kell valamit, akkor kíváncsi vagyok keddig hogyan oldom meg ha mondjuk nekem hétfőn küldik ide... Elhiszem, hogy rengeteg munka van vele de azért ennyire elhúzni :/
2012. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
E-felvit nem tudod megnézni? Ott is fenn van minden adatod, hogy helyes-e, hogy feldolgozták-e!
2012. júl. 3. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!