Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK. Megteheti ezt a...

SEGÍTSETEK. Megteheti ezt a Fürgediák?

Figyelt kérdés
Május 2. óta dolgozom Hatvanban a Boschban, pont két hónapja. Ma felhívott egy csaj, hogy holnaptól nem kell mennem dolgozni, mert vettek fel másokat a helyemre, a munka kevés, mert nincs olyan sok megrendelés. Majd szólni fognak, ha esedékes lesz, addig készenléti listára tesznek. Ilyenkor mi a teendő? Nagyon el vagyok keseredve, mert a munkára szükségem van, a szerződésem az iskolaszövetkezettel aug.31-ig szól. Vagyis van szerződésem, fel vagyok véve, és mégsem kell mennem dolgozni, itthon kell ülnöm egész nyáron? Ez hogy is van?

2012. júl. 2. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én megérdeklődném a közvetlen főnökeimtől (mármint a Boschban), hogy miért történt ez (mert lehet, hogy pl. nem voltak megelégedve a munkáddal)?

Ha pedig ők azt mondják, hogy semmi ilyesmiről nincs szó, csak a Fürge "ütyködött", akkor én biztosan utánaérdeklődnék ügyvédnél, hogy ilyenkor mi a teendő (főleg ha a munkára szólóan konkrét szerződésed van)! Mert bizony ez komoly szerződésszegés lehet...

2012. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyek még be a fürgések irodájába, majd megérdeklődöm, hogy mégis mi is ez pontosan, elvileg kötelesek nekem munkát adni, mivel van szerződés. Ki fogok tudakolni mindent, aztán megyek a munkaügyi bíróságra. Ez így nem oké dolog, nem elég, hogy a pótlékokat is elvették elsejétől, de még ez is. :(
2012. júl. 2. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A fürgét utána pdig sürgősen felejtsd el! Nővérem ott dolgozott, még anno, közel 3 hónapját nem fizették ki.Ment a herce hurca, nehezen, de megígérték, küldik a pénzt. Ez volt 7 éve.Remélem holnap megjön :DD Ja és a barátja is ott melózott, nki a táppénzét nem voltak hajlndóak kifizetni, egy részét kifizették aztán ígérték, majd még jön a többi egy bizonyos határidőre. Aha. Ő se várja már a pénzét, költsék a temetésükre... :S
2012. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
59%
Szia.Én 3 éve dolgozom a BOSCH-ban diákként.Vagy nem jártál be rendesen dolgozni, vagy a munkáddal nem voltak megelégedve sajnos csak ezt a két lehetőséget tudom elképzelni... :(
2012. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!