Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezzek szerződéses...

Jelentkezzek szerződéses katonának? Egészségügyi dolgozó vagyok, majdnem dupla illetményt kapnék. Milyen tapasztalataitok vannak? Elolvastam már a feltételeket meg minden, a tapasztalatok érdekelnének. Vezénylés, oktatások satöbbi

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 15:16
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szia!


Én a helyedben tuti jelentkeznék, több katona ismerősöm is van, az első 3 hónap kiképzés lesz majd húzós. Amit Tatán, Szentendrén , vagy esetleg SZolnokon kell eltöltened. Utána kerülsz az anyaalakulathoz, ott már nem vészes a helyzet! Hova jelentkeznél katonának? Ha van még kérdésed szívsen válaszolok!

2009. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia Köszi a választ!

Már jelentkeztem, és továbbra is a mostani munkahelyemen fogok melózni .Szentendrén leszek kiképzésen ami nagyon jó, mert közel lakom :) Így haza tudok menni.

Csak nem tudom hogy ott mindennap menetfelszerelésben rohangálás van, vagy van elméleti oktatás meg ilyesmik is?

Kiképzőtisztek nagyon szivatósak? Úgy hallottam a mostaniaknak volt egy két szivatás, de gondolom ez belefér.

2009. júl. 21. 10:08
 3/14 anonim válasza:

SZia!

Persze van tantermi foglalkozás is , illetve terep, épület harcászat, minden... itt kaptok alapkiképzést. Vannak szívatások, de ki lehet bírni. Délben a legnagyobb melegben két óra tesi meg ilyenek. De ez csak 3 hónap... KITARTÁS! Akkor gondolom már voltál Pesten Avi-n, tehát felvettek, már csak a kiképzés megkezdésére vársz?

2009. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nekem 6 hetes kiképzésem lesz, a három hónap majd talán a már jövőre jelentkezőket foga érinteni. Illetve pontosan nem tudom, csak annyit mondtak hogy a munkahelyem nem tud 3 hónapra nélkülözni.

Ami még érdekelne hogy van e különbség a tiszti és tiszthettesi kiképzés között?

2009. júl. 25. 14:03
 5/14 anonim válasza:

Szia! Érdekes amit írsz ... mert a kiképzés három hónap, és a kiképzés ideje alatt már kapod a fizetésedet, tehát nem kell, hogy az előző munkehlyedet megtartsd. Persze hogyvan különbség a tiszti és a tiszthelyettesi képzés közt, tiszt az aki főiskolát végzett, tiszthelyettes pedig az aki minimum az őrmesterképzőt elvégezte.

Akiképzés évek óta 3+3 hónap ... Írj ha van még kérdésed !

2009. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát a kolleganőm is 6 hetes kiképzésről jött haza, ő tiszt lett. A másik aki tiszthelyettesi rangban van ős 6 hétre megy szeptemberben vagy októberben...Lehet hogy ez az egészségügyi dogozóknál másképp van? mondjuk nemtudom mert 2001-ben egy régebbi tipusú kolleganőmet 3 hónapra vittél el....
2009. júl. 26. 18:06
 7/14 anonim válasza:
Szia! TE mlyen iskolai végzettséggel rendelkezel? Van diplomád? Vagy érettségid van? MErt ettől is függ...
2009. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ja, igen és még valami? A Petőfi laktanyában voltál a felvételen? Az orvosin, pszichológián, meg a fizikain? Hány éves vagy?
2009. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
27, lány, érettségi, plusz nyelvvizsgga, és még csak majd augusztusban megyek Petőfi laktanyába
2009. júl. 28. 10:03
 10/14 anonim válasza:
Szia! JAaa... az más, akkor még semmi sem biztos, hogy felvesznek, hogy sikerül a fizikai felmésrés, meg a pszichológi , meg az orvosi. AZt hittem már meg van a bevonuló papírod. És őrmesternek ajánlottak? Vagy mi? MErt ha nem akkor tuti a három hónap Szentendrén arra készülj is lelkiekben! NAgyon húzós lesz... Most több ismerősöm is van ott a mostaniakkal.
2009. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!