Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Frissen végzett fodrász...

Frissen végzett fodrász könnyen talál munkát?

Figyelt kérdés
Mert ugye nem ajánlatos egyből vállalkozni, valahol gyakorlatot kéne szerezni előbb. Van még ilyen lehetőség vajon?

2012. júl. 3. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Senki nem talál könnyen munkát. Ez még ráadásul telített szakma is. ömlesztik az okj-k a körmösöket, fodrászokat..
2012. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem.. én fodrászként 2 év alatt félmilla minuszba mentem, mert nem találtam alkalmazotti állást. sehol. esetleg biohairben próbálkozhatsz, de ennyi. oda meg nem könnyű bekerülni, ha be is kerülsz, de nem vagy gyors, hatékony, s ügyes, nagyon hamar kipenderítenek, mert az nagyüzem. nem akarlak elkeseríteni, de nálam nem sokan lelkesedtek jobban pályakezdőként szerintem, mégis így végeztem. ha lehetne, nem választanám ezt újra, pedig jó vagyok benne. ma már csórók az emberek. felújítás, 10.000 szórólap, weboldal, google optimalizálás, mit sem segít.
2012. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nagyon nehéz...fél éve végeztem, de ha az ember mindent tisztán csinál és befizet akkor minden hónap minuszos, kell valaki családtag, vagy barát aki átsegít az első években..én sem így terveztem és nagyon pozitív vagyok,voltam, de néha elkeserítő..tényleg nehéz.
2012. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ha tehetném el se kezdtem volna.. komolyan.. hiába volt ez régi ötletem álmom.. már ott elrontottam h rossz oktatóhoz kerültem, aki nem foglalkozott velem se a vizsgára, se az életre nem készített fel, élni nem volt kedvem már.. nagy nehezen átvánszorogtam a vizsgán, vendégköröm maszekba sincs, 1 hónapig voltam 1 kis eldugott szalonba de eljöttem... Főleg h ott át is vágtak, mert megegyeztünk egy x-összegbe h mennyit kell fizetni, aztán abból csináltak többet... Már nem érdekel, érzékem sincs hozzá, Magyarországon sztem szakmát se érdemes tanulni...
2013. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!