Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvin, felvételi azonosító...

Dodorján kérdése:

Felvin, felvételi azonosító szám kérése? FONTOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok, új azonosító számot kellene kérnem az e-felvételihez, de sehogy se találom hogy kell, nagyon sürgős lenne, nagyon várom a segítségeteket. Köszönöm. :)

2012. júl. 3. 19:46
 1/6 reptoid ***** válasza:
Vetőkártya szerint nem volt jó a mostani, vagy túl sok volt benne a hatos? Ez fránya számmisztika :D
2012. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 2012-es felvételi eljárásban a jelentkezés februárban lezárult, senki nem fog neked, pláne nem az E-felvi új felvételi azonosítót generálni. Pótfelvételi majd júl. 24. után indul, akkor szerezhetsz, arra az eljárásra vonatkozót.


A jövő leendő diplomásai...-.-"

2012. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem nekem kell, hanem egy ismerősömnek, egy egyszerű kérdésre, miért kell flegmán válaszolni, normálisan nem lehet barátom ? :)
2012. júl. 3. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
a szám rajta van azon a levélen,amit nem régen küldtek az Oktatási Hivataltól.mondjad a haverodnak,vagy üzenem neked,hogy sürgősen keressétek meg a e-mailbe vagy ha kaptatok levelet akkor azt.vagy fel kell venni a kapcsolatot az OH-val és megkérdezni,mert újjat nem fognak adni szerintem.
2012. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A válaszom normális volt, barátom. A megjegyzésem már csak egyfajta utóirat.A stílusomtól függetlenül, segíteni szeretnék. (:
2012. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a segítséget pedig örömmel fogadtam, csak az utolsó megjegyzés nem tetszett.
2012. júl. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!