Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén is a SOTE-ÁOK-n lesz a...

Idén is a SOTE-ÁOK-n lesz a legmagasabb az orvosi ponthatára?

Figyelt kérdés

Ez gondolom nem fog változni, de hol lehet megnézni azt hogy hol mennyivel bővítettek keretszámot? Az ha jól tudom sokat számít. Mennyit tippeltek az idei ponthatárra?


Én még csak jövőre jelentkezem majd..



2012. júl. 4. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Én is csak jövőre jelentkezem és én is a SOTE-ra. Igen, mindig az Semmelweisen a legmagasabb az orvosi ponthatára, ez nem hiszem, hogy az idén vagy jövőre megváltozna. Mindig oda jelentkeznek a legtöbben, főleg, hogy Budapesten van, és rengeteg a külföldi is.


Azt tudom, hogy az országos egészségügyi osztatlan képzésre (általános orvos, fogorvos, gyógyszerész) 1500-ról 1800-ra emelkedett a felvehetők száma. De ne örülj annyira! Van nagyon sok olyan diák, aki hezitál, mit válasszon. Tegyük fel, hogy nem gazdag, de tehetséges. Tehát, ha a Corvinusra akart volna jelentkezni, vagy bölcsészetre, de azt a szakot megszüntették államin, akkor lehet, az orvosit jelöli meg. Tehát szerintem többen is akarnak majd jelentkezni. Nem hiszem, hogy kevesebb lenne a ponthatár.


Mindenesetre sok sikert! Lehet, hogy találkozunk jövőre ;)

17/L

2012. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 reptoid ***** válasza:
100%

Legyél 40-50 ponttal a tavalyi ponthatár felett, aztán nem kell itt ennyit izgulni meg matekozni.


Valszeg amúgy igen, a se-n lesz a legmagasabb, a keretszámnövelés pedig minden esetben csökkenti a pontszámot, már ha önmagában csak ezt a faktort nézzük.


Minden évben megy a rinyálás, hogy milyen g*cinehéz volt idén a biosz, kémia, fizika érettségi, és hogy most az országos átlag 10%-kal csökkent bla-bla-bla. Aztán a ponthatárok csak nem változnak, kicsit emelkednek. Illesztgethetsz mindenféle regressziós görbéket az adataidra, akkor se tudod megmondani, mennyi lesz a ponthatár.


De tessék: idén: 443

jövőre: 452

2012. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elõttem szóló prímán leírta,de ink élvezd a nyarat.Akkor sem lesz rosszabb,ha vidékre mész és jobb sem,ha a SOTE-ra..
2012. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vidékre vajon mennyi lesz??Hmm
2012. júl. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
várhatóan 425 alatt
2012. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném az túl kevés...
2012. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!