Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni...

Ti mit szoktatok csinálni vizsga előtti napon? Tanultok még mint az őrűlt vagy már " úgyis mindegy" alapon inkább kicsit lazítotok? És mit tesztek hogy lenyugtassátok magatokat?

Figyelt kérdés
Ez már B vizsgám lesz egyetem és amikor először menten 3 hetet tanultam rá és meghúztak. Még sosem buktam meg és annyira borzasztó érzés volt! Most újabb 2 hetet tanultam rá és mégis akkora bizonytalanságot érzek:( Tudom hogy túlreagálom, de mit csináljak hogy lenyugodjak? Ti ilyenkor mit csináltok?
2012. júl. 4. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Utolsó percig ismétlek. De van aki inkább beszélgetni szeret ilyenkor (és nem rosszabb a teljesítménye az enyémnél, persze Ő lány.)
2012. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanulok még (jó esetben csak ismétlek), de sosem túl sokáig, szóval időben lefekszem aludni.

Nekem sokat számít, hogy még utolsó pillanatban átnézem a dolgokat.

2012. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondják hogy utolsó nap már pihenj, semmi értelme tanulni, ha addig nem tanultad meg akkor továbbra sem fogod stb stb. Aztán én meg mindig úgy voltam vele hogy inkább olvasgatok még, vizsga után úgyis elég időm lesz pihenni. Nem egyszer fordult már elő, hogy legnagyobb szerencsémre pont olyat is kérdeztek vizsgán amit még épp az utolsó pillanatokban olvastam el és így több fogalmam volt róla, és megmentett a bukástól...úgyhogy én mindig az utolsó pillanatig tanulok, maximum akkor nem ha úgy érzem h tudok mindent, de azért egyetemen ilyen nem sokszor van :D
2012. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!