Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvisek, volt aki már...

E-felvisek, volt aki már módosított sorrendet?

Figyelt kérdés
Nem kellene elvileg a reg.számra vagy valami másra hivatkozni? Úgy értem sorrendmódosításhoz nem kell valami elektronikus aláírás vagy ügyfélkapus hitelesítés? Mert nekem csak kiírta (hála az égnek, hogy minden rendben, a kérelem feldolgozás alatt) s nem kért semmi egyebet. Erről mikor fogok kapni egy másik reg.levelet/csomagot? Az nem baj, ha ezt a csomagot már 10.-e után kapom meg? Mert elvileg ha jól értem all-in az egészre, az adminisztrációra még 24.-éig van idő. 10.-e csak annak a határideje, hogy sorrendet módosítsak.

2012. júl. 5. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyszer kellett hitelesíteni, ezután már nem. Én nem módosítottam és nem is fogom.
2012. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én módosítottam, csak változtatni kell és ennyi pár napon belül igazolják is a neten:)

Viszont nekem a feltöltött érettségimet nem igazolták még vissza és ettől félek:S

2012. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Feltöltött érettségin azt érted, hogy beszkennelted az érettségi bizonyítványt és még nem írta ki státuszhoz, hogy feldolgozva?
2012. júl. 5. 21:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen arra gondoltam...félek ha nem igazolják vissza és elmúlik 10.e akkor elkések és nem vesznek fel:S
2012. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak!! Az mindegy mikorra dolgozzák fel. Az a lényeg hogy 10.e előtt küld be. Nem kell sírni.
2012. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: jó, ok, én is úgy vagyok vele, hogy a határidőt azt betartottam és minden igazoló dokumentumot elküldtem, és hogy még 10-e után is feldolgozhatják...de:

ha esetleg visszadobják, mert nem látható vagy valami ilyesmi, és ez pl. pont 10.-e után történik meg, akkor úgy gondolom kicsit szívás, mert már nem tudod újra beküldeni, mivel már addigra a határidőn túl vagy.

Ettől izgulok én is, hogy 10.-e előtt nem kapok semmiféle visszaigazolást arról, hogy minden rendben van. Bár remélem alaptalan.


Másik kérdés: az csak nekem furcsa, hogy az idei(utolsó) év jegyeit és az érettségi eredményeit csak szkennelt változatban kell beküldeni? Úgy értem, ha jól emlékszem, akkor a többi év bizonyítványának érdemjegyeit az elején be kellett írogatni táblázatok rubrikáiba is tantárgyanként és egyben küldeni is kellett róla szkennelt igazoló képet. Javítsatok ki, ha tévedek.

2012. júl. 6. 14:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ebben igazad van. Én pont ma egy hete csatoltam két érettségi tanúsítványt és a mai napig nem igazoltak vissza: "Feldolgozás alatt". Jó lenne ha még 10.e előtt visszaigazolnának. A másik kérdésedet nem nagyon értem. Csak az utolsó két év évvégi eredményeit kellet dokumentálni és csatolni a felvételihez.
2012. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én értem a másodikat és nekem is fura,hogy miért nem kell egy táblázatba magunknak beírni az érettségi eredményeit....nekem is fura....hát de nem tudom...majd lesz valahogy:D
2012. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hetes: bocsi, egy kis korrekció:

Szóval, az utolsó előtti és valakinek az azelőtti év eredményeit is be kellett küldenie, ilyen vagyok én is. Mert pl. én megjelöltem egyetlen választott természettudományinak a fizikát, és mivel azt utolsó évben már nem tanultam, ezért visszamenőleg az utolsó tanított két év eredményeit kellet beküldenem. Így küldtem be a 11.-es mellett a 10.-est is. Mostanában küldtem be a 12.-est (hogy tisztázzuk, 4 osztályos gimnáziumról van szó) és az érettségit is. És ekkor ötlött a szemembe, hogy most legutóbb az érettségi és az utolsó év eredményei csak szkennelve kellettek. Sehogy máshoz. Mert én úgy emlékszem-és szerintem jól-, hogy amikor év elején elkezdtük kitölteni a jelentkezést, akkor oda az utolsó előtti év(ek) eredményeit egy elektronikus táblázatba én magamnak is be kellett írnom saját kezűleg. Na mindegy.


Elvileg a jegyeink nem csak erről az egy oldalról jutnak el hozzájuk, nem? Benne vagyunk valami nyilvántartásban is gondolom, és elektronikusan is lekérdezhetik az eredményeinket. Amit gondolom meg is tesznek, mert ennyi erővel mindenki elküldhetne egy hamis bizonyítványt is szkennelve.


Ha minden kötél szakad, még mindig ott a lebbezés nem? Bár nem akarok sehol sem asztalt verni valami jogorvoslatért a nyáron, remélem odafent nem kavarnak el semmit :D

2012. júl. 6. 15:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Értem most már. Hát én is reménykedem hogy mindent úgy számolnak ahogyan én, és mindent jól töltöttem ki. :D Egyébként hova jelentkeztél? Fiú vagy lány vagy?
2012. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!