Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvisek, volt aki már...

E-felvisek, volt aki már módosított sorrendet?

Figyelt kérdés
Nem kellene elvileg a reg.számra vagy valami másra hivatkozni? Úgy értem sorrendmódosításhoz nem kell valami elektronikus aláírás vagy ügyfélkapus hitelesítés? Mert nekem csak kiírta (hála az égnek, hogy minden rendben, a kérelem feldolgozás alatt) s nem kért semmi egyebet. Erről mikor fogok kapni egy másik reg.levelet/csomagot? Az nem baj, ha ezt a csomagot már 10.-e után kapom meg? Mert elvileg ha jól értem all-in az egészre, az adminisztrációra még 24.-éig van idő. 10.-e csak annak a határideje, hogy sorrendet módosítsak.

2012. júl. 5. 18:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha nem lenne gáz...én se akarnék fellebbezni, az olyan gáz:S


Én ÓE mérnökinfó és 360 fontom van ( szerinem:D)


Nektek?:)

2012. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Srác vagyok. Hát, az idei tanév folyamán egy nagy kitérővel a biomérnöki és a molekuláris bionikára való kitekintés után hirtelen kanyarodtam vissza az eredeti vágyamra, az orvosira. Ami pedig Debrecenben lesz. Második helyen van a szegedi. Remélem jó lesz.

Két kalkulátorral is számoltam pontokat, az egyikkel 476 a másikkal 446 jött ki. Inkább az utóbbi lehet, de segítsen ki aki tud: a tanévi jegyek közül minden ötös, az alapérettségiket(K magyar, K matek, K töri) számoljátok átlag 95%-kal, a sima kémia 82% az emelt biosz ugyanennyi. Ezen kívül van egy alap német és egy felső angol vizsgán.

Na, valaki meg tudja mondani hány pontom is van pontosan? Megköszönném! :D


Egyébként még egy dolog van, ami zavar:a német nyelvvizsga már tavaly óta megvan. Azt már az elején feltöltöttem, beírtam. Na most az van, hogy nekem a felsőangolt az adta meg, hogy kéttannyelvűbe jártam, tettem emelt angol érettségit, és még 2 tantárgyat angolul tettem le. Ezzel meglett az angol c2 nyelvvizsgám, amiről a bizonyító doku az, hogy bele van írva az érettségi bizimbe mellékletként. Na mármost, ezt is az érettségi eredményekkel egy időben kaptam meg, ezért ezt sem tudtam sehova beírni, csak fogtam, a Dokumentumok mappában bementem a nyelvvizsgát igazolókhoz és mellétöltöttem a német nyelvvizsga szkennje mellé az érettségi bizimét (ugyanazt oda is, mint a rendes érettségi bizonyítvány mappába a Dokumentumokon belül, mert ugye azon van rajta, hogy fel vagyok jogosítva az államilag elismert f.f. angol c2 nyelvvizsgára). Szerintetek ez így jó?

2012. júl. 6. 16:29
 13/14 anonim ***** válasza:

ne is foglalkozz a nyelvvizsgával,mivel számolják az emelt nyelvet (gondolom angolból emelt szinten érettségiztél), így kaptál 50 pontot és ennyi, nyelvvizsgára már nem jár. a magasabbat nézik ígyis-úgyis. amúgy ugyanígy vagyok,csak én mindezt a némettel csináltam. :)


valaki nem tudja, hogy a kérelem résznél miért van fent kérdőjel? (vagyis hát nekem nincs kérelmem,nem kezdtem vele semmit). az nem gáz ugye? kicsit idegesít hiszen megszoktam,hogy ha minden zöld pipa akkor kész,és helyes, de ezzel a kérdőjel résszel nem tudok mit kezdeni..

2012. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nekem sincs, én sem kezdtem vele semmit, szűzen van hagyva az a rész. Gondolom így jelzi, hogy még lehet rajta változtatnod.


Igen, angolból emelten érettségiztem. És jó is, ha megkapom rá azt a pluszpontot, de mondom, csak annyit csináltam, hogy felmentem, és a német mellé az érettségi bizonyítványt újra feltöltöttem, mert annak a jobb oldalán van az angol vizsgát tanúsító rész. Tehát ebből sem írtam sehova semmilyen táblázatba semmit, csak ezt az egy oldalt töltöttem fel a nyelvvizsgámról, szóval remélem elég lesz.

2012. júl. 6. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!