Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu-n középiskolai...

Felvi.hu-n középiskolai bizonyítvány elutasítva?

Figyelt kérdés

Mivel egy természettudományos tárgy kell, a biológiát választottam.

Csak 9-10 osztályban tanultam. Ezeket töltöttem fel.

Elutasították, miért?

Most feltöltöttem a 3-4 évégi bizimet is.



2012. júl. 7. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ebben az esetben az összeset fel kell tölteni. (9-10-11-12. bizonyítványt is), hiszen a pontszámításnál (nem a duplázósnál hanem a másiknál) a 11-12. évvégit nézik, kivéve a választott természett. tárgynál (mert ott a 9-10. évvégit).

szval mind a négyet töltsd fel egyszerre.

(én is ugyan így csináltam és elfogadták)

2012. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Az a tuti, ha felhívod őket telefonon, hogy mi lehet a probléma. Ők majd megmondják, úgyis az a hivatalos!
2012. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Természettudonmányos tárgyból 1ből kell érettségizned is. S mivel te(gondolom én)nem tettél belőle érettségit igy utasithattá k el.
2012. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Július 13-ig várok, ha addig nem változik, felhívom őket.

2012. júl. 7. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, nem muszáj természettudományos tárgyból érettségizni, ezt nem vezették be. Vagy azért utasították el, mert nem volt minden jól olvasható, vagy azért mert nem töltöttél fel mindent.
2012. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kötelező érettségizni belőle. én a kémiát választottam, de csak 9-10.ben tanultam. ezért feltöltöttem a 9-10.es bizonyítványt PLUSZ a 11-12.es bizonyítványt IS mivel azok is kellenek a pontszámításhoz. (és ELFOGADTÁK). töltsd fel mind a négy évvégit!!
2012. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 reptoid ***** válasza:

20:25


Hogy lehetsz ilyen sötét?


Még ha nem is ismered a szabályokat, akkor is kikövetkeztethetted volna, hogy ennek semmi köze az érettségihez, mivel középiskolai bizonyítványát utasították el. Neked a középiskolai bizonyítványodban mióta vannak érettségi eredmények?

2012. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugye tudod hogy 10-e a határidő?

én a helyedben nem várnék 13-ig, tavaly hasonló miatt utasították el egyik ismerősöm felvételijét

2012. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most már mind a 4 év végi eredményemet beküldtem, remélem most már elfogadják.

Köszi a válaszokat.

2012. júl. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!