Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg nehezebb a 10. osztály...

Tényleg nehezebb a 10. osztály mint a 9?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen helyesírással bizony nehéz lesz!
2012. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nehéz, ha a 9. osztályban nem tudtad felvenni a ritmust, és megérteni az anyagot. A matek például évről évre az előzőekben tanultakra épül, így ha te 9. osztályban nem tanultál meg valamit, az majd a későbbiekben lehet problémás. Akkor már nem fogják újra megtanítani, hogy mit kell alkalmazni, csak hozzáadódik egy másik képlethez vagy számolási módszerhez.
2012. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
83%
Nálunk 10.be előszeretettel buktattak hogy rohadjanak meg 9be még nem annyira gáz a helyzet
2012. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem nehezebb :)
2012. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, hogy a helyesírásomat firkálják! A többieknek köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 7. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nehezebb.

Persze, ha valaki 9.-ben nem tanult, annak bizony nehéz lesz a 10. osztály, de ha valakire a koszon kívül más is ragadt eddig, akkor nem lesz gáz. :)

2012. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy most megfogadod, sok szeretettel azt tanácsolol, hogy tanulj, még akkor is, ha most mér nem számítanak az évvégi jegyek. Én megbántam, hogy nem tanultam, jövőre érettségizem, és most sok mindent másképp csinálnék! Tudom, hogy ez öreges dumának hangzik, de tényleg így van! 17/L
2012. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem, sőt egyre könnyebbnek éreztem.
2012. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!