Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor érkezik a diákigazolványom?

Mikor érkezik a diákigazolványom?

Figyelt kérdés
Július 28-án volt a beiratkozás a középiskolába és befizettem az 1400ft-ot.Mikor küldik ki?Nem lenne sürgős de az ideiglenesem július29-ig érvényes és aznap mennénk a Balatonra.Persze előbb már megveszem a vonatjegyet de mi van ha kérik a diákomat?
2012. júl. 10. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

JúNius 28-án volt a beiratkozás?

Amúgy, ha tudod előre, hogy le fog járni, bemész és kérsz egy másik ideiglenest, ami meg már ki fog tartani szeptemberig. Addig kell kérni, amíg egyszer csak kézhez nem kapod a rendes diákot.

2012. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs.Június28
2012. júl. 10. 15:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a kérdésre válaszoltál.Mikor lesz kész a diákigazolvány?
2012. júl. 10. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy az új mikor jön meg, de a régit kidobtad vagy mi? Használd azt!
2012. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyáron semmiképp nem lesz kész, vagy ha igen, akkor is majd csak a suliban fogod megkapni. Addig marad az ideiglenes!
2012. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak:Nem,meg van még csak a képen kicsi vagyok,nem vagyok jól felismerhető.
2012. júl. 10. 15:33
 7/9 bumbi02 ***** válasza:
A régi diákodnak még jónak kell lennie. Mikor egyetemen vártam az új diákigazolványomat, a régit (nem az ideiglenest, hanem a régit) elfogadták október közepéig talán?
2012. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Október 31-ig érvényes a diák a legújabb matricával. :)
2012. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem vagy felismerhető???

Két hónapja még az voltál? :)

Október 31-ig használhatod a régit.

2012. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!