Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanuljak? Érettségit...

Mit tanuljak? Érettségit akarok, de szakmával együtt. Olyanok írjanak, akik hasznos tanácsokat tudnak adni.

Figyelt kérdés
Nincs érettségim,ezért olyan suli kellene,ami érettségivel végződik.Későbbiekben vállalkozást szeretnék vezetni,ami bútorokkal,lakberendezéssel,ilyesmivel foglalkozik.Ez a terület érdekel.És az,hogy magamtól el tudjak ilyen úton indulni,vezetni a vállalkozást.Ahhoz milyen sulit,irányt kell választanom?tanács,tapasztalat?
2012. júl. 11. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

ha kereskedelemmel akarsz foglalkozni,akkor keress 1 kerit a környékeden és oda jelentkezz.alapon 4 év az érettségi felkészítés,és utána végezhetsz technikumot,ami 1 vagy 2 év ráhúzással jár.

[link] itt sok hasznos információt megtalálsz.

2012. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2012. júl. 12. 22:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Én Miskolc felé,vagy Salgótarján felé keresnék valami ilyet,de eddig még nem igazán találtam.Ezektől a helyektől messzebb már problémásabb lenne tanulnom. :(
2012. júl. 12. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

ha Tarjánba vagy arra felé laksz akkor nagyon jó buszjáratok vannak Egerbe és vissza.pl kb 5:45 körül indul busz onnan,és 8:35-re bent szokott lenni,vissza meg a 14:35-öt tudom,mert ezekkel jártam én is,persze csak 35 km-ről :D de neked távolságba meg időbe kicsit sok (Miskolc meg nagyon sok).....amúgy kolira is van lehetőséged,és nem is olyan rossz ahogy elnéztem,meg hallottam a többiektől.

2012. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi nagy hülyeséget írtam az előbb 7:35-re van ott a busz :) és a 12 c hamar leér a sulihoz :D
2012. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget.Próbálok valamit közelebb,mert nekem az kicsit messze van.De jó ötlet amúgy,köszi. :)
2012. júl. 14. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!