Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Én soha nem tanultam, de...

Én soha nem tanultam, de nagyon akarok egy nyelv vizsgát. Egy ismerősöm nem ajánlotta a Katedrát, mert drága. És mennyibe kerül a tankönyv, az óradíjak, a vizsgadíj együtt, ha egy 40 órásba iratkozom be?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen nyelv?
2009. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Angolból náluk egy 32 órás 34 ezer, 60 órás 60 ezer. Minimális eltérés lehet más nyelvnél. A tankönyv kb 5 ezer, a vizsga az egy külön tészta, nem része a tanfolyamnak. Vannak olcsóbb nyelviskolák is, de tájékozódni kell róluk előre.

2009. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek akkor tovább érdeklődöm.
2009. jún. 13. 05:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pofátlanul drága. Én Székesfehérváron voltam nyelvviskolában 60 óra 34 ezer forint volt, ha jól emlékszem.
2009. jún. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál. Itt Esztergomba nagyon drága.Ismerősöktől tudom.Nem tudom miért kérnek ilyen sokat?És alapfokot tettél le?
2009. jún. 13. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tettem le semmit, mert elhanyagoltam, de a tanfolyam alap fokra juttat el, legalábbis a cég állítása szerint.
2009. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Minden Katedra -úgynevezett-saját tarifával dolgozik és vannak különbségek a'szerint,hogy melyik Katedrába jársz helyileg?!?

Nekem nincs tapasztalatom,de lehet hogy vannak különbségek Katedrák között. Miért?mennyibe kerül ott Esztergomban nálatok a tanfolyam?Mit hallottál a barátnődtől?És mesélték azt is, hogy milyen a suli vagy a vezetése?

2009. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A minőségnek mindig ára van!!!

EZÉRT tűnik a Katedra mindenütt drágábbnak az átlagosnál.A Katedra nem az egyetemről frissen kikerült,rutintalan tanárokkal vagy a már begyepesedett unalmas tanárokkal dolgozik és a minőségi oktatásért cserébe nyújt is valamit!Én inkább kevesebb órát veszek drágábban,ami hatékonyabb és időt és energiát spórolok meg vele,mint veszek egy "gagyi"nyelviskolai olcsó bérletet valahol és megnyugszom hogy milyen jó üzletet kötöttem és még meg is tanulok angolul.20 év alatt.Hosszabb távban gondolkodva ugyanannyit fizetsz ki máshol, csak nem tűnik fel...

Tehát érdemes elgondolkozni,a' helyett hogy csak az árakra fókuszálnánk,nem de?

ui.tapasztalat.

2009. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!