Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek be lehet jutni a...

Szerintetek be lehet jutni a rendőrtisztire? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek be lehet jutni protekció nélkül a rendőrtisztire (NKE)? Jövőre szeretnék jelentkezni, a fizikai felmérésre rendesen készülök, de tudom, hogy nem ez az, amin el lehet bukni, hanem inkább a pszichológiai vizsgálat. Sokaktól hallottam/olvastam, hogy innen már csak az jut tovább, az kerül be, akinek van valami "fejes" ismerőse. Ez valóban így van vagy csak rémisztgetés és érdemes tovább készülnöm? Ha valakinek van erről tapasztalata, esetleg oda jár, örülnék, ha felkeresne privátban, mert lennének még kérdéseim. Köszönöm mindenkinek, aki válaszol! :)

2012. júl. 13. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak rémisztgetés. Nyugodtan jelentkezz, ne tántorítson el a sok marhaság!
2012. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Tapasztalatból mondod vagy csak így gondolod? Mert én is azt gondolom, hogy csak ijesztgetnek vele és azok találják ki, akik nem kerültek be, aztán ez terjed el... Jó lenne, ha idetévedne valaki, aki már ott tanul vagy legalább eljutott a pszichológiai vizsgálatig, mert lenne pár kérdésem:)
2012. júl. 13. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

tőlem kérdezhetsz nyugodtan, idén jelentkeztem, sikerült az összes alkalmassági vizsgám, pedig semmilyen ismerősöm sincsen :) már csak a pontokat várom, de valószínű hogy sikerülni fog :)

írj nyugodtan üzenetet, ha bármilyen kérdésed van

19L

2012. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, írtam privátban:)
2012. júl. 14. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!