Állás - kérdés?

Figyelt kérdés

Volt egy nem bejelentett munkám, azt ígérték h a próbaidő után felvesznek(nem volt igaz), a próbaidő után nem feleltem meg, ezért "könnyes" búcsút vettünk egymástól. Most hasonló munkakörbe jelentkezek, nagy előnyöm lenne ha az 1 hónap tapasztalatot tudná a munkaadó, szerettem a munkát, sokat tanultam belőle h elküldtek, hogy mondjam meg a munkaadónak hogy előnyként szerepeljen és nem mint kirúgott emberként szerepeljek náluk. Nem szeretnék hazudni, de előnyként szeretném feltüntetni mert van tapasztalom, a munka terén. Másik lehetőség hogy eltitkolom, elvégre nem voltam bejelentve.


Várom a válaszokat, és előre is köszönöm akik válaszolnak:)


2012. júl. 14. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"nagy előnyöm lenne ha az 1 hónap tapasztalatot tudná a munkaadó"


Dolgoztál 1 hónapot és mindjárt nagy tapasztalatod van? Halálra röhögöm magam.

2012. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

pályakezdő vagyok, és mivel hasonló munkakörben már dolgoztam előnynek számít, azzal szemben aki nem végzett ilyen munkát még.

A szakmámban nem tudtam elhelyezkedni.


De nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor miért küldessz egyáltalán választ? Ha nem tudod a teljes egész sztorit ne szólj meg.

2012. júl. 14. 20:09
 3/5 anonim válasza:
Nehéz lesz. Nem fogod tudni előnyként tálalni az 1 hónapot. Én onnan közelíteném meg a helyedben, hogy "rájöttem ez alatt az egy hónap alatt mennyire tetszik ez a fajta feladat" típusu szövegekkel. Vagy, hogy mondd: gyorsan tanuló vagyok... mindenképpen próbáljon meg alkalmazni... Add el magad. Hazudj ha kell! MIvel erről szól egy önéletrajz is. Ez milyen munkahely egyébként?
2012. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tűntesd fel gyakorlati helyként, márha ezt megteheted.Én is ezt tettem..ugyanígy votlam mint te és azt írtam, hogy a suliban kellett gyakorlatra menni és oda mentem és ott szereztem tapasztalatot.Elmondtam, mit csináltam, hány órában és bejött.
2012. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és még az előző vagyok!Hülye emberek, hülye válaszaora ne is reagálj.Mert tudod sokan vannak, akiknek nincsenek barátai, meg sosem votlak gondjai, hanem minden tök happy az életükben és azzal szórakoznak,hogy ha valaki itt fel tesz egy kérdést, akkor beszólnak, meg lenézik...Ő is volt pályakezdő, valahol ő is elkezdte.Valakinek könnyebb volt, valakinek nehezebb.Attól senkit nem kellene lenézni.lehet hoyg most te szerencsétlen helyzetben vagy, de 5 év múlva többet fogsz keresni, mint az a szerencsétlen aki neked most negatívumokat ír.Még ennyit szerettem volna, mert kezdem unni, hogy túl sok iylen bunkó választ olvasok egy egy feltett kérdésnél.Ez az oldal erről szól nem, hogy kérdeznek és érdemben válaszolunk rá.Ezt nevezik emberségnek, akinek meg ne,m tetszik ne itt lógjon hanem a facebookon.
2012. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!