Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha orvosnak, sebésznek,...

Ha orvosnak, sebésznek, pontosabban PLASZTIKAI SEBÉSZNEK szeretnék tanulni akkor hány éves koromig kell tanulnom? ( lent infók )

Figyelt kérdés

Ugyebár, mivel szalajtottam 19 évesen kezdem el az egyetemet, de hány évig kell tanulnom? Hány éves koromra végzek el mindent, hogy profi orvos lehessek?


PLASZTIKAI SEBÉSZET!!

Pl. eleve van a 6év orvosi, meg a képzés, meg ilyenek.



Köszi előre is!! :)


2012. júl. 14. 20:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Negyedéves hallgató vagyok. Nem bántam meg.

Csak kicsit érdekes elképzeléseid vannak a dologról, és gondoltam eloszlatom a ködöt.

2012. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Milyen elképzelésem az érdekes?

Hogy sikeres akarok lenni? :P

2012. júl. 17. 20:31
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem hogy azt hiszed, tanulsz 1-2 évet, aztán dőlnek a milliók.
2012. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Hahaha!

Tudom, hogy 15 évet kell tanulnom!

Utána dolgozok, és hidd el, hogy dőlnek is majd! :D

2012. júl. 19. 12:32
 15/24 anonim ***** válasza:
6 év egyetemen, majd 2 év rezidensként és még 5 év a szakosodás :D nos csak 13 év amíg komolyan kijelenheted, hogy PLASZTIKAI sebész vagy :) de szerintem megéri és amúgy is az ember élete végéig tanul ;)
2012. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Végre valaki, aki biztat. És örülök, hogy szerinted is megéri! Egyetértünk4 :)

2012. júl. 21. 20:45
 17/24 A kérdező kommentje:

Meg, hogyha olyan 10 év az orvosi, mivel 6 év tanítás, meg a rezidensi. Kb. 10 év..

Akkor 5 évet simán megér még az, hogy plasztikai sebésznek szakosodni..

Sokkal jobban megéri azaz 5 év, mert egy plasztikai sebész sokkal jobban keres, mint egy sima orvos...

Szerintem :D

2012. júl. 21. 20:48
 18/24 anonim ***** válasza:
Am meg ne azt nézd hogy hány év amíg végleg plasztikai sebész leszel... mert az egyetem után már úgyis fogsz keresni...hiába, hogy csak még rezidens vagy már keresel és ha egy kis eszed van akkor megtanulsz angolul nagyon jól és kimész kulfoldre ahol kevesebb melóért sokkal tobbet kapsz :) de a plasztikai sebészetben egy mínusz van, ha nincs hírneved nem nagyon van páciensed se... :/ és egy nagyon fontos dolog ha nincs benned a segítés szándéka akkor felesleges sztem orvosira menned...ehhez kell egyfajta életérzés... :)
2012. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
De nyilván lenne hírnevem, elérném valahogyan! :D
2012. júl. 21. 23:00
 20/24 anonim ***** válasza:
Most találtam meg a kérdést, es kiváncsi vagyok kedves kérdező, orvosin vagy már?
2015. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!