Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor írják ki, hogy feldolgoz...

Mikor írják ki, hogy feldolgozták az érettségi bizonyítványomat a felvételinél?

Figyelt kérdés

Nem tudtam jól feltölteni e-felvin keresztül, ezért Postán ajánlva feladtam az érettségi bizonyítványom fénymásolatát. Ez volt Július 10.-én. (Vagyis az utolsó nap.)

Kértem sorrendmódosítást is, igaz e-felvin keresztül. És a kérelmemet már elfogadták.

Ugye el fogják fogadni az érettségimet is? Holnap telefonáljak nekik, hogy egyáltalán megkapták e?



2012. júl. 15. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy nem tudtad jól feltölteni? Egyébként ha elküldted, akkor csak megkapják és feldolgozzák.
2012. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, hogy nem engedte.

Én is ebben reménykedem. Meg ajánlva adtam fel, elsőbbségivel(ezt az előbb elfelejtettem leírni)...(szóval lesz mire hivatkozni: a feladóvevény, meg a blokk is megvan) :D

Mindenesetre holnap telefon, és azért köszi!

2012. júl. 15. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem is kapták még meg, nálad ott a bizonyíték, hogy 10-én feladtad, határidőn belül, szerintem nem kötekedhetnek
2012. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem! Köszi :))
2012. júl. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!