Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell jelentkezni...

Hogyan kell jelentkezni javító érettségire? (őszi)

Figyelt kérdés

A sulimban sosem szokott őszi érettségi lenni, szóval máshol kell majd vizsgáznom mindneképp, nappali OKJ-ra járok, így azt tudom h ingyenes lesz. De jelentkezési lapot hol tudok kapni és kihez kell majd eljuttatnom?Valaki aki taoasztalt ebben?

A legközelebbi suliba fognak irányítani?Ott pedig be kell mennem és megkérdezni h mik lesznek a témakörök szóbelin?


2012. júl. 15. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg jelentkezhetsz az iskoládban, annál, aki ezeket intézi és kapsz az OH-tól papírt, hogy hova és mikor kell menned.ha jól tudom a határidő szept. 5.
2012. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) igen azt tudom h szeptember 5. Azon gondkolkoztam én is épp h a jelenlegi sulim segíthet e ebben, attól h nem szoktot őszi érettségit szervezni
2012. júl. 15. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
bizonyos érettségiket az OH szervezi, hogy hol, mikor. értem itt az őszit, meg az emeltet. előre le van szervezve, hogy melyik iskolában lesz megtartva.
2012. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Oktatási Hivatal honlapján kell jelentkezni. Töltsd ki a jelentkezési lapot. Utána nyomtasd ki, papírjaiddal együtt vidd be. Adnak egy csekket, amit be kell fizetni, csekket vissza kell vinni (kb. 1,5 órás vacakolás), majd valamikor értesítenek levélben hova és mikorra kell menned.

Engem mindig más-más iskolákba küldtek ki. A szóbeli tételek már most is elérhetőek az Oktatási Hivatal lapján, így már tudsz készülni.

2012. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ő okj nappali képzésre megy és neki ingyenes lesz. Amúgy suliba kérhetsz. Én is megyek javítózni, csak pont olyan szerencsés vagyok, hogy pont abba a suliba fogok járni szeptembertől, ahol lesz az őszi érettségi. Szóval én ott fogok kérni jelentkezési lapot.
2012. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, én a honlapom nem láttam jelentkezési lapot..:/
2012. júl. 17. 08:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérjél suliba az első napokban. Kitöltöd, aztán a többit intézi a suli.
2012. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Így is intézi h nincs őszi érettségi sosem a miénkben?Mondjuk remélem h segít, jövőhéten benézek(csak 1 napon vannak 1 héten), mert szeptember 5 a határidő ugye..


Meg mivel nappali OKJ-ra járok így ingyenes lesz, legalább nem kell "bizonygatnom" ha egyedül intézném

2012. júl. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!