Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai egyetemen hogy működnek...

Óbudai egyetemen hogy működnek a dolgok? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy idén mikor lesz a gólyatábor és hol:) (olvastam olyat hogy aug. 21-24 Szolnok de jó lenne biztosra tudni) és hogyan is működik ez. Továbbá a tankönyvekről, ha tudtok pár infot mennyibe kerülnek össz és milyen kaliberűek:D Tapasztalatokat is irhattok ha tudtok. Valószinűleg oda fognak felvenni villamos szakra és már nagyon kiváncsi vagyok rá :) F/18

2012. júl. 16. 22:51
 1/6 reptoid ***** válasza:
Minden fontos infóról, így a legfontosabbról, a GT-ről is kapsz majd levelet. Ott lesz majd sok felsőbb éves is, majd náluk érdeklődhetsz, hogy miből mit, mennyit érdemes venni, miket kell beszerezni, mi az amiről te úgy gondolod, hogy kell, de ők tudják, hogy nem stb.
2012. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A NIK-es gólyatábor lesz aug 21-24 között, de ez más karon máshogy van:)
2012. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd fognak küldeni egy levelet, amiben le lesz írva minden ilyen info. Hány pontod lett egyébként?
2012. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KöszKösz! 373 sajnos csak..:S:D
2012. júl. 16. 23:47
 5/6 zongoraszek válasza:
én is óbudai kandóra megyek! Köszi az infókat, a leveles dologról én se tudtam :)
2012. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
óbudai egyetem könnyűipari mérnökasszisztens szak (4 féléves) szerintetek lesz gólyatábor?
2012. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!