Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ősztől egyetemre megyek,...

Ősztől egyetemre megyek, milyen ott az élet? Villamos mérnöki szakra szeretnék menni gondolom ott nem sok lány van, eddig nem jártam bulizni de ezen változtatni szeretnék. Mit gondoltok az egyetemen ez megoldható, ezen a szakon is? 18f

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem. Mentél volna közgazdásznak ha csajozni akarsz.
2012. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
A szakodon lesz két csaj és azok is bűnrondák.
2012. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Melyik egyetemre fogsz menni? :)
2012. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Külföldi vagyok.
2012. júl. 9. 17:52
 5/11 anonim válasza:
Akkor itt a legtöbb válaszoló szerintem nem tud túl pontos tájékoztatást adni.
2012. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért a tapasztalatok érdekelnek.Más egyetemes bulikra nem lehet átmenni vagy, hogy megy ez?
2012. júl. 9. 17:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
simán, szabad a pálya (max neked drágább lesz a beugró)
2012. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet. Nem tudom minek kéne a saját szakodon csajozni. Bulizni oda mész, ahova akarsz.
2012. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
84%

Villamosmérnök szakon valóban nincs lány, max 1-2, akik úgy néznek ki mintha pasik lennének, csak mellük van.. :P


De karon belül lehet sok lány. Pl. BME GTK - VIK egy épület. Ott a GTK részen nagyon sok gyönyörű lány van.

2012. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utsónak mondom, ez csak addig lesz így, amíg fel nem húzzák végre a Q2-t és át nem paterolják a GTK-s csajokat oda. :-)


Figyelj, kérdező! Ha valamire való diplomát szeretnél, főleg valamely nívós egyetemen, akkor a tanulás legyen az első, ne a bulizás. Az egyetemi élet nem arról szól, hogy minden nap szétbulizd az agyad, vagy ha igen, akkor nem sokáig leszel egyetemista. Vedd komolyan! Barátkozz, szerezz ismerősöket, menjetek el néha kikapcsolódni, mert bele fogtok bolondulni a tanulásba ezen a szakon, de csak bizonyos korlátok között!

2012. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!