Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet diplomaosztóm később?

Lehet diplomaosztóm később?

Figyelt kérdés

2012 januárjába államvizsgáztam. A februári diplomaosztó előtt csak a szóbeli rész sikerült. Sajnos a júniusi előtt elbuktam 2x az írásbelit. Ha minden jól megy a következő ünnepség előtt ami 2013 februárjában lesz meg lesz a teljes nyelvvizsgám.

Részt vehetek azon a diplomaosztón? Vagy én már csak a T.O on vehetem át?

A suli a győri Széchenyi István Egyetem.

Nagyon szeretné ha lenne diplomaosztóm. Októberbe megyek nyelvvizsgázni. Ha az sikerül akkor már legkésőbb decemberbe a kezembe a papír. Sokak szerint hülyeség lesz innen még 2-3 hónapot várni az átadóig, de én nem szeretném a TO-on átvenni.


Kérem szépen írjatok. köszi :)



2012. júl. 17. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a T.O-n veheted át.
2012. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez teljesen biztos? Én a To nem akarom átvenni. Komolyan még fizetnék is. Ez így nem igazság. Ha ezt tudom és biztos. Akkor inkább egy-két kamu tárggyal húzom a féléveimet pluszba.
2012. júl. 17. 11:21
 3/3 anonim válasza:

Bemész a TO-ra és megmondod, hogy márpedig te akarsz diplomaosztót, hiszen ez neked is jár, ha már megszenvedtél a diplomádért! Nyugi, lehet hogy szerencséd lesz, ugyanis a sulinak ez pénz (legalábbis nálunk fizetni kell érte). ;)

Sok sikert!

2012. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!