Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezzel el lehet Magyarországon...

Ezzel el lehet Magyarországon helyezkedni?

Figyelt kérdés

Már régóta járok zenesuliba zongorára. Ezzel komolyabban is szeretnék foglalkozni. Majd zeneművészeti szakközépiskolába szeretnék járni, azután pedig egy zeneművészeti egyetemre, leginkább az LFZE-re. Néztem a szakokat, először az Előadóművészet-klasszikus zongora, majd mesterképzésen a Klasszikus hangszerművész-zongora szakirányt szeretném elvégezni. Persze, ha minden sikerülni fog.

Így, ha elvégzem ezeket, akkor lehetne vele munkám itt az országon belül? Mennyit kereshetnék vele? Nézegettem más szakokat is, pl: mérnök vagy hasonló, amivel azért jobban tudnék keresni, de mégis inkább a zongora mellett döntenék.

Amúgy lány vagyok, de ez gondolom nem számít.



2012. júl. 17. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A könnyűzenében könnyen találnál billentyűsi posztot, esetleg a jazz területén is érvényesülhetsz. Komolyzenei téren egyszerűbb dolgod lenne vonáósként vagy fúvósként, elég sok zenekar van. Zongoraművészként akkor, ha a legjobbak közé kerülsz, avagy kitalálsz valami olyat, mint Havasi Balázs, Szentpéteri Csilla...

És NAGYON örülök, hogy itthon akarsz zenélni. Azért vidd néha hírünket külföldre is!

2012. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De azért zongorával is lehet munkát találni: zongoratanár, színházi korrepetitor stb. Ne aggódj.
2012. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!