Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan munkákra vagyok kíváncsi...

Olyan munkákra vagyok kíváncsi amikről az emberek nem is hallanak. Kreatívak : ) (? )

Figyelt kérdés
szóval igen látom hogy 97 000 ilyen kérdés van de egyik sem olyan mint én:) gondolkoztam az állatorvoson( de nem tudom milyen lenne állatorvosok vélemény a munkáról?) valaki leírná az mennyit keres? :) szóval ötleteket várok csak fontos hogy mennyit keresnek. jó tanuló vagyok de azért nem orvosnak való ( 4.5 átlaggal) . köszönöm szépen:)

2012. júl. 17. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én állatorvos mellett asszisztensként vagy állatnővérként dolgozom.(ki hogyan nevezi) Sok fiatal azt hiszi,hogy állatorvos annyit jelent,hogy bent ül egy rendelőben,viszik a kisállatokat,és ő azokat gyógyítja meg.

De a legtöbb állatorvosi rendelő vagy maszek vagy a régi kollégák által telítve van. Szinte csak kihalásos alapon juthatsz ilyen munkákhoz.

Az állatorvos sokszor a disznó vagy ló nyílásaiban motoszkál,sokszor éjszaka megy ki, mert leellett a birka, ló vagy koca..

A legtöbb esetben inkább piszkos/megrázó melónak mondanám..

Én amióta külföldön dolgozom,bizony találkoztam már olyan esettel,hogy elgázolt sündisznókat,rókákat,szarvasokat hoztak be. Volt hogy borz kölyköket hoztak be,akiket a csapda tartott fogva több napon keresztül.

Volt eset amikor a mellettem lévő állatorvos is kikészült.

Én bár nem vagyok orvos,csak betanított nővérke 1100 fontot keresek...Nem keresünk jól,ha belegondolok,hogy 24 órás szolgálatok vannak. Az orvosnak van saját rendelője,és mellette még nálunk is dolgozik..Fogalmam sincs mennyit keres, de biztos jóval többet mint én..

36/N

2012. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!