Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan emberek,...

Tényleg vannak olyan emberek, akik ha evés közben hallanak valamilyen undorító történetet, elmegy az étvágyuk?

Figyelt kérdés
Ezt sosem értettem. :D Már többször is mondtak nekem olyat a barátaim, hogy pl. "Megvárom, amíg megeszed a szendvicsedet, mert ettől a sztoritól elmegy az étvágyad." vagy "Úúú, van egy tök undorító sztorim, de ajd csak ebéd után mesélem el, mert elmenne az étvágyad, ha most mondanám el." Ilyenkor mindig mondom, hogy nyugi, meséld csak, nem megy el az étvágyam, és tényleg nem, nevetek egy jót, ha nagyon undi történetről is van szó. De tényleg léteznek olyan emberek, akik utána nem tudnának már enni?
2012. júl. 14. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak bizony. Ezért nem szoktak evés közben szarról, vérről, gennyről, és pl. halottakról beszélgetni.
2012. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak. Meg azért illendő is tartogatni az ilyen szép témákat máskorra :D

Nálunk a családban nincs olyan akinek ilyen könnyen el lehet venni az étvágyát. Néha azzal szórakozunk hogy megpróbáljuk elvenni a másikét xD (Ilyen agymentes vidám 20 percek) És párszor már sikerült elvenni olyan emberét akinek amúgy nehéz xD

Én meg olyan vagyok hogy az sem zavar ha neten vizihullák képeibe botlok evés közbe. Meg régebben amikor ment life networkon a Bizarr vészhelyzet, akkor is simán ettem közben. :)

Mindenkinek más az ingerküszöbe :D

2012. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se teszem le a kanalat, ha ilyesmiről van szó. Bár egyszer netezés közben ettem, és láttam valami videót, amitől hányingerem lett és nem bírtam tovább enni, de nem tudok visszaemlékezni mi volt az.
2012. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NagyonGonosz ***** válasza:

Én fűrész filmek közben is ettem :)

Viszont egy-két valódi helyszínelős kép lehet megtenné a hatását.

2012. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Te retardált fóka!!!!
2012. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát figyelj te akárki ha most veled ennék és éppen arról beszélnék h egy ember szájába szartam olyan jó vastag büdös anyagot te szeretnél enni tovább?AZTAKAKIÉLETIT
2012. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!